Czego Wam brakuje dla maluszka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
szłapka
Świeżynka

Czego Wam brakuje dla maluszka

Post autor: szłapka » 15 lip 2015, o 14:32

hej:) Zwracam się do Was jako do młodych mam:) Prowadzę mały research w zakresie wyprawki dla malucha. Czy mogłybyście napisać czy było/ jest coś czego nie znalazłyście na rynku,a chciałybyście kupić? Dokładniej chodzi mi o wszelkie szyte rzeczy, typu, czapeczki, ubranka, a może wkłady do nosidełka żeby dzidziuś się nie pocił? albo śpiworek aby nie odkrywał się w nocy? A może obecnie dostępne wzory nie sprostają Waszym oczekiwaniom? może chętnie wróciłybyście do wzornictwa "babcinego"? co sądzicie na ten temat?

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Re: Czego Wam brakuje dla maluszka

Post autor: Aga_Krk » 8 kwie 2016, o 08:42

Myślę, że na polskim rynku brakuje ekologicznych ubranek dla malucha w dobrej cenie. A szkoda, żeby dzieciaczki nie miały super ciuszków tylko dlatego, że rodzice nie mogą sobie na nie pozwolić ze względów finansowych. Oczywiście są fajne firmy na polskim rynku (jak np. deareco.com), które proponują świetne jakościowo ekologiczne ciuszki dla maluszków. A Wy jak myślicie?

massex
Świeżynka

Post autor: massex » 29 gru 2017, o 15:25

Na wstępie zaznaczę, że moja wypowiedź może być uznana za kontrowersyjną. Otóż, według mnie na rynku brakuje odpowiedniej jakości. Co więcej - należy rozumieć przez to naprawdę wiele. Jeżeli chodzi o przykłady, bardzo dobrym przykładem jest pościel do kołyski.

karolciaaa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 28 sty 2018, o 22:12

Ja żałuje że tak późno się dowiedziałam o tych kamerkach, te nianie elektroniczne są super :) podłączasz i na bieżąco sprawdzasz co się dzieje, czy maluszek się nie obudził. Ja jak już kupiłam to często korzystałam

stella
Świeżynka

Post autor: stella » 14 mar 2018, o 16:48

Ja wiele marek odkryłam jak moja córa była już starsza. Miałyśmy bardzo duży problem z ubrankami, bo były średniej jakości i mała dostawała uczulenia. Dopiero po roku odkryłam markę Psoty, polska marka z certyfikatem, mają ubranka z świetnej jakości bawełny w fajnych kolorach. Od tego czasu problem zniknął.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”