Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
kulska
Forumowiczka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: kulska » 25 lis 2021, o 08:27

Też mam x-landera i to jest jak dla mnie idealny wybór, wózek jest solidny, funkcjonalny, zwrotny i sprawdza się w każdym terenie a do tego jest bardzo ładny, a to przecież też jest ważne przy wyborze wózka. No i łatwe składanie, każda mama chyba wie że xlander się składa dosłownie jedną ręką

Majkaaa
Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » 1 gru 2021, o 11:03

Ja z kolei zdecydowałam się na anex l/type i wózek fajnie mi się sprawdza. Bardzo wygodny, lekko i zwinnie się prowadzi, jest łatwy w obsłudze no i co wazne po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, tak więc sama bez problemu sobie z nim radzę:)

dora225
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dora225 » 13 gru 2021, o 01:09

A myślałaś nad Riko Basic? Cena wózka może sprawić, że będziesz zastanawiać czy na pewno jest wart uwagi, ale uwierz mi że wózek jest solidnie wykonany i co najlepsze - na całe wózkowanie. Ja mam go już 2 i pół roku i na pewno będzie z nami do zakończenia przygody z wózkiem!

Daniel2H
Świeżynka

Post autor: Daniel2H » 15 gru 2021, o 10:11

Mogę polecić fajny sprawdzony wózek Espiro Next Up Chrome . My i kilku znajomych posiadamy taki sam wózek. Wózek świetnie się prezentuje i bardzo dobrze prowadzi. Także spacery to przyjemność, bo naprawdę posiada świetną amortyzację. To pozwala dziecku spać niezależnie od drogi. Bardzo fajny element to możliwość szybkiego złożenia wózka. Tutaj warto zauważyć, że mimo opcji szybkiego składania wózek jest bardzo stabilny. Polecam bo wózek jest świetny.

AnitaT
Młodsza Forumowiczka

Post autor: AnitaT » 16 gru 2021, o 15:27

Ja mam m/type z anexa i bardzo fajnie mi się nim jeździ:) Wózek jest poreczny, zgrabny, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła więc radzi sobie na każdym terenie a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca:)

kejsii
Forumowiczka

Post autor: kejsii » 29 gru 2021, o 21:07

Mój mały królewicz wozi się wózkiem camini frontera 2 w 1 gondola i spacerówka :) Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania czy bezpieczeństwa dla maluszka.

Olkka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Olkka » 9 sty 2022, o 17:45

Jestem zadowolona z anexa l/type. Ma bardzo poręczne wymiary, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Jego ogromną zaletą jest składana gondola. Koła mają dobrą amortyzację, stelaż jest solidny i wytrzymały.

Mamusia_Lenki
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Mamusia_Lenki » 25 sty 2022, o 16:51

Kupiłam dla córki Anexa e/type, jestem bardzo zadowolona, świetny wózek, ładnie wygląda, bardzo fajnie wykonany, łatwo się czyści, a najlepszym plusem jest amortyzacja :)

Chinabet
Starsza Forumowiczka
Kontakt:

-

Post autor: Chinabet » 5 lut 2022, o 01:25

Już od kilku lat zacząłem grać w różne managery. Począwszy od Ceema wszystkie części no i nie gardziłem konkurencyjnym eFeMem. Jednak przyszedł czas, żeby zmierzyć się ze światem, a nie jak dotąd ogrywać bezmózgi komputer. Moje pytanie brzmi tj. w temacie Jaki Polski Manager On-line jest wg. Ciebie najlepszy? Próbowałem ich sporo najbardziej podoba mi się Manager Zone. A wam Bawarczycy?Prosiłbym abyście w postach uzasadnili swoje wypowiedzi.

LilkaDu
Młodsza Forumowiczka

Post autor: LilkaDu » 3 mar 2022, o 18:14

Mamusia_Lenki pisze:
25 sty 2022, o 16:51
Kupiłam dla córki Anexa e/type, jestem bardzo zadowolona, świetny wózek, ładnie wygląda, bardzo fajnie wykonany, łatwo się czyści, a najlepszym plusem jest amortyzacja :)
Też mam e/type i nie zamieniłabym go na nic innego:)! Mega wygodny, stelaż solidny is tabilny, spora gondola i poręczna spacerówka. Wózek posłuży mi już do końca okresu wózkowania:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”