Jaki smoczek dla maluszka?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
dyzia
Świeżynka

Jaki smoczek dla maluszka?

Post autor: dyzia » 6 lis 2014, o 13:27

Cześć dziewczyny. Jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla swojego maluszka. Już poszłam do sklepu żeby kupić smoczek i wtedy zupełnie zgłupiałam. Sprzedawczyni zaczęła mnie bombardować różnymi rodzajami smoczków zachwalając każdy z nich. Ostatecznie wyszłam ze sklepu bez niczego, bo nie byłam przekonana czy dokonam właściwego wyboru. Jak zatem mieć pewność, że smoczek który wybrałam, jest dobry dla mojego dziecka? Czy to prawda, że mogą wpływać na rozwój aparatu mowy dziecka?

nina17
Świeżynka

Re: Jaki smoczek dla maluszka?

Post autor: nina17 » 3 cze 2015, o 21:25

Kupiłam mojej siostrzenicy taki zwykły anatomiczny ksiezycowy i mała go lubi, więc myślę, że nie ma co cudować:)

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Post autor: celina1984 » 1 lip 2015, o 10:17

w necie jest pełno sklepów z tego typu rzeczami po promocyjnej cenie :) a pozatym pytam was czy warto inwestować w puzle piankowe dla swoich dzieci?

Awatar użytkownika
Beatrice
Świeżynka

Post autor: Beatrice » 3 mar 2017, o 11:16

OK, tylko pamiętajcie, żeby malucha za bardzo nie przyzwyczaić do takiego smoczka, bo widziałam już 3-latki latające ze smokiem ;P bo potem będą się pojawiać na forum pytania "Jak odzwyczaić dziecko od smoczka?", założę się :)

Malwena
Świeżynka

Post autor: Malwena » 6 kwie 2018, o 11:02

No trzylatek ze smoczkiem to już gruba przesada :) Ale mojemu synkowi jeszcze baaardzo daleko do takiego wieku, bo ma zaledwie miesiąc :baby:
Oglądałam dla niego różne smoczki i kupiłam ostatecznie taki smoczek uspokajający. Nie wiem, czy uspokaja bardziej niż inne smoczki, ale na pewno bardzo się przydaje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”