Łóżko dorastające razem z dzieckiem

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Ola88
Świeżynka

Łóżko dorastające razem z dzieckiem

Post autor: Ola88 » 5 lis 2014, o 16:43

Niebawem przyjdzie na świat oczekiwany przeze mnie synek. Zaczęłam już urządzać pokój dla maluszka. Obecnie szukam łóżeczka dla niego i zastanawiam się nad takim które będzie rosnąć razem z dzieckiem czyli takim, które można odpowiednio powiększyć. Koleżanka jednak odradziła mi taki pomysł mówiąc, że te łóżeczka nie są tak trwałe jak być powinny i łatwo je uszkodzić. Może polecicie jakichś sprawdzonych producentów, którzy robią solidne meble dziecięce ?

KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Re: Łóżko dorastające razem z dzieckiem

Post autor: KaskaMucha2 » 25 lis 2017, o 14:37

No takie lóżko to dobre rozwiązanie. A jak macie mało miejsca w pokoju to warto pomyśleć o łóżku piętrowym, takim na antresoli, a niżej biurko czy szafki.

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 25 lis 2017, o 17:43

Jesli chodzi o wybor lozek, to w sklepie UrokDrewna mozna je znalezc. Posiadaja w swojej ofercie lozka z prawdziwego drewna - widac, ze jest solidne i porzadnie wykonane. Nie jest to jakas sklejka czy plyta OSB, tylko faktyczne - lite drewno.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 27 lip 2018, o 11:37

Nie przepadam za meblami, które "rosną" z dzieckiem. Każdy wiek ma swoje prawa i potrzeby. I trudno żeby jeden mebel cały czas spełniał oczekiwania dziecka i był funkcjonalny. Wolę rozwiązania - dedykowane stricte dzieciom.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”