Wózek dla dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Kati
Świeżynka

Wózek dla dziecka

Post autor: Kati » 5 lis 2014, o 16:01

Dzień dobry. Stoję przed wyborem wózka dla dziecka. Niedługo powinnam zakupić spacerówkę dla dziecka, ale kompletnie nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę. Niektóre z nich mają tyle bajerów, że uważam je za kompletnie zbędny gadżet. Nie wspominając już o tym, że ceny tych wózków są bardzo wysokie. Potrzebuje takiej spacerówki, którą można będzie złożyć i przechować w bagażniku czy schowku. Problem jest też taki, że spacerówki mają mało miejsca na różnego rodzaju rzeczy, a te mi są niezbędne. Możecie polecić jakiś model, jakiegoś producenta?

stella
Młodsza Forumowiczka

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: stella » 21 lip 2018, o 21:03

Świetnie sprawdza się u nas Adamex Vicco. Nowoczesny model wielofunkcyjny, który szybko się składa i wszędzie mieści.

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 22 sie 2018, o 10:39

Wiesz co ja przed zakupem popytałam wśród koleżanek i znajomych i to dobry sposób. Fakt, praktycznie każda z nich miała inne zdanie i każda tez ma inne upodobania, ale większość poleciła mi firmy lionelo i chicco. Wybraliśmy model lite way od chicco, świetna, lekka, zwrotna i jak za taką cenę jest naprawdę ekstra wyposażona w rózne bajery.

violae
Świeżynka

Post autor: violae » 27 wrz 2018, o 11:03

my całe szczęście spacerówki nie kupujemy, bo mamy z zestawu fajną. Zwykle jest tak, że ludzie sprzedają zestaw od razu jak dziecko ma 6 m-cy, i kupują parasolkę, co bardzo szkodzi na kręgosłup maluszka. Myśmy pierwszy wózek mieli mega ciężki i niewygodny, po rodzinie dostaliśmy. Teraz mamy viva life i jest śliczny, kółek nie trzeba pompować, wszytsko ma, torbę, koszy na zakupy, materac z kokosa, gondola leciutka z takiego tworzywa jak kask na mtocykl, zimą grzeje, latem chłodzi. A spacerówki nie mam potrzeby drugiej, bo nasza się składa z ramą, i na luzie do bagażnika wchodzi. Ma pasy dla dziecka, wkładkę i naprawdę duże siedzisko, posłuży długo, na pewno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”