Niedrogi wózek dla dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
fiszerowa
Forumowiczka

Niedrogi wózek dla dziecka

Post autor: fiszerowa » 28 wrz 2018, o 11:47

Cześć kochane mamy! Dzień porodu coraz to bliżej, a ja nadal nie mam wózka dla mojego maluszka. Możecie polecić mi dobry i sprawdzony wózek? Fajnie, gdyby jego cena też nie była wygórowana. Myślę, że tak maksymalnie do 2 tysięcy.

violae
Świeżynka

Re: Niedrogi wózek dla dziecka

Post autor: violae » 1 paź 2018, o 12:41

a co myślisz o używanym?sporo osób sprzedaje te droższe wózki właśnie za tyle, co prawda gondola powinna być sterylna, ale zawsze można wyprać, odświeżyć. My mamy nowy, ale nam dziadki fundowały.

malla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: malla » 10 paź 2018, o 12:24

fiszerowa gratulacje :) jeśli chodzi o dobrej jakości wózki 3w1 to zerknij sobie na markę RIKO. Jezdzimy ich wozkiem od 2 miesięcy i jestem zachwycona :)

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 11 paź 2018, o 16:34

oo dzięki malla za odpowiedz. O marce riko nie slyszałam do tej pory więc chętnie dowiem się jakiś szczegółów. jaki model konkretnie uzywacie? nie chcę kupowac w ciemno :)

Beciks00
Świeżynka

Post autor: Beciks00 » 14 paź 2018, o 18:12

Za taką cenę na pewno kupicie coś porządnego. Nawet fajny wózek można kupić już za 500 złotych, wszystko zalezy tez od tego jakie macie wobec wózka oczekiwania. Sklep Nodik proponuje także wysokiej jakości pościele i wkładki do wózków dla dzieci. Myśleliście o tego typu rzeczach? Gwarantuję one pełną wygodę waszych dzieci podczas spacerów. Takę warto zaopatrzyć się w praktyczne torby do wózków. Jak widać sam wózek to nie wszystko, jeszcze trzeba zrobić kilka zakupów naokoło niego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”