Co potrzebne a co zbędne dla dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Re: Co potrzebne a co zbędne dla dziecka

Post autor: KaskaMucha2 » 9 paź 2017, o 14:12

Warto też kupić chustę. Ja dostałam od szwagierki taką z Luna Dream. Dużą, porządną. Ona też nosiła w chuście dzidzie i sobie chwaliła. Ja dopiero zaczynam, ale już widzę, że to super rozwiązanie. Trochę uczyłam się wiązać, bałam się, że coś się rozwiąże itd, ale nie ma opcji. No i jest duży komfort np. na zakupach czy spacerze :)

malla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: malla » 2 lis 2017, o 10:51

U nas np zupełnie nie sprawdziła się karuzela nad łóżeczko ( a u mojej siostrzenicy robiła furorę ) za to bardzo przydał się leżaczek bujaczek i to taki z wszystkimi bajerami. Najlepiej nie kupować na zapas ale sprawdzać na bieżaco co się sprawdzi a co nie. może po prostu przejrzyj sobie dział z akcesoriami do pokoju dziecka w internetowym sklepie 5.10.15 ( ja tam często kupuje ) i może coś wpadnie Ci w oko. Jakość super a ceny bardzo przystępne.

agaD
Świeżynka

Post autor: agaD » 2 lis 2017, o 12:37

A ztym nieprzesadzaniem w zakupach powiedzmy wyprawkowych to racja, lepiej systematycznie dokupować to co jest potrzebne. Teraz wszędzie jest tak duży wybór, że bez problemu sie kupi. Ciekawe jak to będzie u nas z tą karuzelą, bo juz zdążyłam ją kupić, dziś zdecydowałam się dokupic jeszcze dodatkową pościel do łóżeczka, jednak jedna to za mało. W sumie to praktycznie wszystko kupiłam w jagodowymkocie, ale faktycznie warto, raz rzeczy sa z atestami więc bezpieczne a i jest z czego wybierać. Możesz zerknąć sobie na ich bloga, ja lubię czyta te artykuły i oglądać zdjęcia w galerii użytkowników, oj niektóre są nawet i zabawne.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 21 lis 2017, o 10:38

Niezbędny jest na pewno fotelik samochodowy i do zakupu naprawdę trzeba się przyłożyć bo od niego zależy bezpieczeństwo dziecka.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 23 lis 2017, o 17:22

dziecko na pewno potrzebuje zabawy i od czasu do czasu prezentów. Nie musimy od razu wydawać fortuny, bo można zamówić jakieś elementy typu kokardki czy balony i sami tworzyć jakieś fajne rzeczy. Najważniejszy jest czas spędzony z dzieckiem, pamiętaj.

massex
Świeżynka

Post autor: massex » 29 gru 2017, o 15:11

Na pewno należy mieć na uwadze odpowiednią pościel do kołyski. Można powiedzieć, że to prawdziwie kluczowa sprawa.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 29 cze 2018, o 10:11

Prawda jest taka, że jest wiele niezbędnych rzeczy, w jakie trzeba się zaopatrzyć. Natomiast nie ma co popadać w paranoję i kupować wszystko to, co nam polecają. Na pewno niezbędną rzeczą będzie wózek i tutaj warto się na chwilę zatrzymać. Warto kupić porządny wózek, który będzie nam służył długi czas. Ja osobiście wybrałam markę Euro Cart i jestem bardzo zadowolona, wózek słuzy już rok i nie mam żadnego "ale".

garfield09
Świeżynka

Post autor: garfield09 » 3 lip 2018, o 09:58

Tutaj masz listę zbędnych i niezbędnych kosmetyków dla noworodka :)

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 19 lip 2018, o 14:53

Święte słowa, zgadzam się z Tobą @fiszerowa. Przecież zawsze można dokupić jak okaże się, że coś jeszcze trzeba. Najważniejsze aby kupić najpotzrebniejsze rzeczy i to z umiarem. Ja sama stworzyłam sobie taką listę "naj", a potem sprawdzałam oferty różnych sklepów. Najbardziej spodobało mi się w jagodowymkocie, ekstra sklep. Rzeczy maja porządnej jakości w dobrych cenach, a co jeszcze to nie tylko dla dzieci można zrobic zakupy bo dla siebie i w ogóle do domu. Polecam, warto.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 30 lip 2018, o 12:21

A korzystaliście z jakiś poduszek? Ja sobie od fiki miki poduszkę fikuszkę kupiłam. Kurde ale wygodna! do spania z tym wielgachnym brzuchem :) a teraz po prostu używam albo dla dziecka albo przy karmieniu- fajne jest to że po narodzinach się nie marnuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”