Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Aleksandra1982
Młodsza Forumowiczka

Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: Aleksandra1982 » 1 gru 2014, o 13:42

Witam,
potrzebuję porady co do wyboru wózka dla dziecka, chodzi mi o cały zestaw 3w1. Niedługo rodzę i zostało mało czasu,a nagle okazało się,że wybór wózka to wcale nie taka prosta sprawa. Nie chcemy wydawać na niego kilku tysięcy,ale szukam czegoś dobrego za max. 1700zł.Czy ktoś może coś polecić w tej cenie?

Tatiana42
Świeżynka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: Tatiana42 » 20 kwie 2016, o 09:58

Aleksandra1982 pisze:Witam,
potrzebuję porady co do wyboru wózka dla dziecka, chodzi mi o cały zestaw 3w1. Niedługo rodzę i zostało mało czasu,a nagle okazało się,że wybór wózka to wcale nie taka prosta sprawa. Nie chcemy wydawać na niego kilku tysięcy,ale szukam czegoś dobrego za max. 1700zł.Czy ktoś może coś polecić w tej cenie?
Widzę, że komentarz już dawno dodany, ale może odpowiedź przyda się innym mamusią stojącym przed wyborem wózka.
Ja też długo się zastanawiałam, ale w końcu przeglądając przeróżne strony internetowe producentów wózków natrafiłam na Graco. :jupi:
Powiem szczerze, że się sprawdza. Dziecku widać wygodnie,mnie i mężowi dobrze się prowadzi. Jestem zadowolona! :serce: :zakoch: :D :D

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Aga_Krk » 30 lis 2016, o 11:10

Wózek, wózkiem, ale jak mamy taki sezon jaki mamy - warto zadbać o to, by dziecku było cieplutko. Ja kupiłam śpiworek dla dzieci marki dear eco i jestem bardzo zadowolona. Maluszek się nie przegrzewa, a mam pewność, że jest mu cieplutko.

massex
Świeżynka

Post autor: massex » 29 gru 2017, o 15:17

Całkowicie się z Panią zgadzam. Można powiedzieć, że sprawa jest jak najbardziej kluczowa i nie ma nawet o czym dyskutować. Co do śpiworów, polecam zapoznać się z propozycjami gluck.pl/spiworki-do-wozka-fotelika-i-sanek-292. Każda osoba, która zapozna się z propozycjami, na pewno nie będzie żałować swojej decyzji.

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 16 kwie 2018, o 14:02

Niedawno czytałam na ten temat bardzo dobry artykuł i powiem wam szerze, że bardzo pomógł mi on w podjęciu decyzji jakiego rodzaju wózek kupić dla swojego dziecka.

fiszerowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 28 cze 2018, o 17:54

Kochane, ja wam bez zastanowienia mogę polecić wózek od EasyGo. Ja konkretnie posiadam model Opitmo i służy już pół roku. Jestem bardzo zadowolona z tego modelu, ale słyszałam, że inne serie tej marki też są bardzo dobre. Nie ma się nad czym zastanawiać. To były jedne z tańszych wózków, wysokiej jakości, jakie udało mi się w ogóle znaleźć.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 9 lip 2018, o 16:26

Ja też korzystałam z rankingów i recenzji na blogach kiedy wybierałam wózek, bardzo pomogła mi w wyborze x landera x cite ta relacja z użytkowania http://www.nellavita.pl/2018/04/wyprawk ... lanki.html napisana dowcipnie, zawiera dokładny opis i zalety tego wózka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”