Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
madzialipska
Świeżynka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: madzialipska » 6 lip 2021, o 21:49

W ciemno mogę polecić Leclerc. Mąż twierdzi, że to mercedes wśród wózków. Lekki i prosty w składaniu. Można to zrobić jedną ręką.

pektosa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pektosa » 13 lip 2021, o 14:55

Mi się jednak bardziej podobają x-landery, mają świetne modne kolory i sporo fajnych bajerów, a do tego są solidne i stabilne, jednym słowem wygodne i bezpieczne dla dziecka

KaLipka
Świeżynka

Post autor: KaLipka » 15 lip 2021, o 21:13

Ja z kolei od samego początku wiedziałam, że chcę anexa, zastanawiałam się tylko nad odpowiednim dla siebie modelem. Finalnie zdecydowałam się na l/type i jestem zadowolona:) Wózek jest poręczny i szybko się składa. W bagażniku nie zajmuje wiele miejsca. stelaż jest solidny a gondola wygodna, maluch ma w niej sporo miejsca:)

Majkaaa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » 13 wrz 2021, o 10:35

U nas też anex ale m/type:) Wózek daje radę na każdym terenie, amortyzacja jest bardzo dobra! Do tego spora gondola, solidny stelaż i wygodna spacerówka.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 14 wrz 2021, o 20:27

Przy pierwszym dziecku popełniłliśmy mnóstwo błędów, w tym także te związane z wyborem wózka. przy drugim przyłożyliśmy się bardziej i mogę śmiało stwierdzić, że wybór wózka zdecydowanie był trafny. Wybraliśmy Euro-Cart Flex. Jest na tyle duży, że długie spacery są komfortowe zarówno dla dziecka jak i dla nas. Polecam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”