Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
marcel92
Forumowiczka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: marcel92 » 18 sie 2020, o 12:33

Polecam wybrać coś z marki Riko - mają świetną jakość i rozsądne ceny, co nie zdarza się często. U nas wybór padł na Riko Side i jest naprawdę dobry.

JoaGla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: JoaGla » 13 wrz 2020, o 21:06

My jeździmy bebetto Luca. 3 w 1.

Dla nas ok. Może trochę duży i nie w każdy bagażnik się zmieści, Ale bardzo dobrze się co prowadzi, ma pojemny koszyk pod spodem i fajny wygląd.

Asia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Asia » 14 wrz 2020, o 07:07

qiqi pisze:
6 kwie 2020, o 19:24
A ja prowadzę Easygo Virage Ecco :D Wózek nowoczesny, solidny, wygodny,wyposażony jak należy. Gondolę można złożyć na płasko, siedzisko spacerówki przystosowane jest już dla malucha od dnia narodzin a koła są z wytrzymałego poliuretanu dobrze amortyzowane.
Też mam dokładnie ten model jest cudny. Nic mi się w nim nie zniszczyło. Jak inne mamuśki w parku narzekają na wózki to ja nie mam na co :jupi:

Zdzicha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zdzicha » 19 wrz 2020, o 12:07

Tez nie mam co narzekać na swój wózek. Nie jest idealny ale do ideału mu blisko. Mam model Euro Cart Spin szary. ładnie kolorowo wygląda super wykończony, materiał plastik stelaż wszystko dobrej jakości.

pektosa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pektosa » 26 sty 2021, o 09:36

Tak, mi też sie podobają takie wózki ale jednak w ciemniejszych kolorach, a zwłaszcza x-landery ładnie wyglądają, taki wózek kupiliśmy dla naszego synka, mam wrażenie że mi go inne mamy zazdroszczą :D

Majkaaa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » 23 lut 2021, o 17:44

My postawiliśmy na anex m/type i bardzo sobie go chwalę. Jest solidny, wytrzymały i bezpieczny. Lekko i wygodnie się prowadzi, jest łatwy w obsłudze i zwrotny. A przy tym prezentuje sie stylowo i nowocześnie.

Beatam
Świeżynka

Post autor: Beatam » 18 mar 2021, o 10:22

Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka to mogę polecić ten od https://insevio.com/ :) Polecę Insevio, bo ma super duży kosz, a taki chciałam, dużą gondola (teraz jeździmy jeszcze ze śpiworem w środku) i bardzo fajne materiały w środku, dobry materac. Chodzę na spacery głównie po mieście, ale drogi tu nie są też idealne, więc mogę powiedzieć że prowadzi sie dobrze.
IMG_20201115_143219-min.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 22 mar 2021, o 09:00

fajny w sumie ale jestem ze swojego wózka bardzo zadowolona, używamy go już jakiś czas i podoba mi się to że jest łatwy w użytkowaniu i nie widać na nim śladów użytkowania, x-lander wygląda jak nowy

Karolina55
Świeżynka

Post autor: Karolina55 » 5 kwie 2021, o 08:35

Wbrew pozorom wybór wózka dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli wózków które różnią się miedzy sobą wielkością kół, wagą, rodzajem ramy, wyglądem gondoli, ceną i oczywiście kolorem. Dobrym rozwiązaniem jest zakup wózka wielofunkcyjnego, który posłuży nam do końca okresu wózkowania. My postawiliśmy na espiro sonic air z gondolą ze względu na to, że jest to model, który posiada solidny stelaż na pompowanych w pełni amortyzowanych kołach. Wózek jest bardzo zwrotny i z łatwością prowadzi się nawet po trudniejszych nawierzchniach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”