Wózki, foteliki, nosidełka, bujaki

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
AleksandraMama
Świeżynka

Wózki, foteliki, nosidełka, bujaki

Post autor: AleksandraMama » 5 paź 2020, o 09:07

Witajcie mamusie! :D
Dziękuję za przyjęcie do grupy. :P Na początek chciałabym się przedstawić. Nazywam się Ola, jestem w 3 miesiącu ciąży, dowiedziałam się o tym około miesiąc temu i niesamowicie się cieszę. Jest to moja pierwsza ciąża, nie mam zbytnio doświadczenia ani wiedzy o rzeczach dla maluszków. W związku z tym, chciałabym zadać Wam kilka pytań. :) Wiem że to dopiero początek mojej drogi, lecz chciałabym za wczasu skompletować jak najlepszą wyprawkę żeby później mieć to z głowy. Nie wiem jeszcze jakiej płci jest moja kruszynka, jednak jeśli chodzi o wózek, fotelik, nosidełko itp to interesują mnie tylko neutralne wzory. :P
Uznałam, że najpierw zajmę się zakupem droższych/większych rzeczy.
W związku z tym, pierwsze moje pytanie to na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka głębokiego? Jakie marki polecacie i dlaczego? Jaki rodzaj wózka wybrać? Czy jest sens iść w wózki 2 lub 3w1? Na ten moment najbardziej interesuje mnie w jakie marki celować - proszę o komentarze z wymienioną nazwą marki i kilkoma słowami na jej temat. Jeśli ktoś już wymienił polecaną przez Ciebie markę - po prostu daj like :))))
Chcę też dowiedzieć się ile czasu Wasze dzieci korzystały z wózka głebokiego, przed przesiadką do spacerówki :)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, chcę przygotować się jak najlepiej ;)

kejsii
Młodsza Forumowiczka

Re: Wózki, foteliki, nosidełka, bujaki

Post autor: kejsii » 4 lis 2020, o 11:32

Spokojnie nie jesteś jedyną, która ma wiele obaw i nie wie od czego zacząć kompletowanie wyprawki. Ze swojego doświadczenia podpowiem ci, że u nas sprawdził się świetnie wózek yuna 2w1 z Camini. Kupiliśmy go z polecenia znajomych dla naszego maluszka i nie zawiódł nas. Gondola jest dość spora, ale bez problemu po złożeniu wózek mieści się do bagażnika. Łatwo się prowadzi i co najważniejsze obsługa jest banalnie prosta :)

ILONA334
Świeżynka

Post autor: ILONA334 » 31 gru 2020, o 01:31

Przy dwójce dzieci najlepszym wynalazkiem było sla mnie odkrycie dostawki do wózka u sąsiadki. GENIALNE.
Zwrotna, lekka i bezpieczna bo ma pasy. Polecam Wam bo my używamy już od 1.5 roku ten model https://dostawka.com.pl/produkt/x-rider-2w1/ ale są też inne w tym sklepie. Naprawdę sprawdza się na spacerze super.

pektosa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pektosa » 26 sty 2021, o 10:25

Jeśli szukasz wygodnego wózka który pięknie wygląda i jest praktyczny a także dobrze się prowadzi to kup x-landera, ja mam model x-pulse i jestem nim zachwycona, na pewno gdybym miała drugi raz wybierać kupiłam bym ten sam wózek

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 11 lut 2021, o 20:01

Jeśli chodzi o wózek, to najlepiej chyba przejrzeć szeroką ofertę Riko. Ja tutaj znalazłam odpowiedni wózek dla siebie - a mam nie małe wymagania. Wybrałam Riko Nano Pro - wózek lekki z nie pompowanymi kołami i świetną amortyzacją.

Majkaaa
Świeżynka

Post autor: Majkaaa » 23 lut 2021, o 17:38

Co do wózka to od siebie mogę polecić anex m/type. My mamy własnie ten model i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest wygodny, solidny,poręczny i lekko się prowadzi. Duży plus również za to, że po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”