Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
marcin39
Świeżynka

Re: Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: marcin39 » 4 sty 2021, o 20:58

Można kupić wiele ciekawych rzeczy jedni kupują zestaw do pielęgnacji dla noworodka inni ramkę na zdjęcia do ozdobienia dziecięcego pokoju. Moja siostra kupiła ostatnio swojej koleżance balony z helem i była ona podobno bardzo zadowolona. Ja osobiście poleciłbym zamiast tych rzeczy coś co faktycznie wpłynie na jego zdrowy rozwój jak wodna mata edukacyjna, można ją znaleźć na przykład tu

www.goodshop.com.pl
Słyszałem też o skarbonce na pierwsze oszczędności, ale to mi się wydaje że dużo czasu minie zanim dziecko takie będzie posiadać :smiech:

oliwiamiszczak
Młodsza Forumowiczka

Re: Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: oliwiamiszczak » wczoraj, o 17:28

Uważam, że dobrym prezentem będzie nosidło biodrowe, które pozwala młodej mamie trzymać dziecko na rękach a jednocześnie nie martwić się o ból pleców. Ja swoje zamawiałam z http://mommysmonkey.pl i naprawdę z czystym sumieniem polecam:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”