Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
marcel92
Forumowiczka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: marcel92 » 18 sie 2020, o 12:33

Polecam wybrać coś z marki Riko - mają świetną jakość i rozsądne ceny, co nie zdarza się często. U nas wybór padł na Riko Side i jest naprawdę dobry.

JoaGla
Świeżynka

Post autor: JoaGla » 13 wrz 2020, o 21:06

My jeździmy bebetto Luca. 3 w 1.

Dla nas ok. Może trochę duży i nie w każdy bagażnik się zmieści, Ale bardzo dobrze się co prowadzi, ma pojemny koszyk pod spodem i fajny wygląd.

Asia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Asia » 14 wrz 2020, o 07:07

qiqi pisze:
6 kwie 2020, o 19:24
A ja prowadzę Easygo Virage Ecco :D Wózek nowoczesny, solidny, wygodny,wyposażony jak należy. Gondolę można złożyć na płasko, siedzisko spacerówki przystosowane jest już dla malucha od dnia narodzin a koła są z wytrzymałego poliuretanu dobrze amortyzowane.
Też mam dokładnie ten model jest cudny. Nic mi się w nim nie zniszczyło. Jak inne mamuśki w parku narzekają na wózki to ja nie mam na co :jupi:

Zdzicha
Świeżynka

Post autor: Zdzicha » 19 wrz 2020, o 12:07

Tez nie mam co narzekać na swój wózek. Nie jest idealny ale do ideału mu blisko. Mam model Euro Cart Spin szary. ładnie kolorowo wygląda super wykończony, materiał plastik stelaż wszystko dobrej jakości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”