Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Angelina
Świeżynka

Re: Wózek dla dziecka-jaki najlepszy?

Post autor: Angelina » 25 sty 2019, o 13:27

My kupiliśmy Anex Sport 3w1 2018. Jestem nim zachwycona, ale cena tez wysoka

rozkaa
Świeżynka

Post autor: rozkaa » 15 lip 2019, o 19:46

A my poruszamy się euro-cart Flex, który jest spacerówką z siedziskiem przeznaczonym dla dzieci od dnia narodzin do 22 kg. Posiada ona również szersze i wyższe siedzisko i świetnie sobie radzi na równym terenie. Flex jest stabilny, solidny i prosty w użytkowaniu.

Majkaaa
Świeżynka

Post autor: Majkaaa » 3 sty 2020, o 14:45

Również mam anexa, ale ten nowszy model, m/type:) Fajny, zgrabny i wygodny. Łatwy w obsłudze i w czyszczeniu, wygodnie się prowadzi- moja córcia uwielbia w nim spacery;)

kejsii
Świeżynka

Post autor: kejsii » 21 sty 2020, o 20:24

My jeździmy powozem camini frontera 2 w 1 :D Bardzo wygodny na dłuższe spacery i bez problemu składam go do bagażnika samochodu

Doris36
Świeżynka

Post autor: Doris36 » 17 mar 2020, o 21:35

Dobrze że są takie fora internetowe😁Ja od dawna miałam obrany wózek w sklepie w swoim mieście ale teraz zamkneli go z powodu koronawirusa😞 Zaczełam szukać po forach i forumowicze polecili eurowozki.pl - MOŻNA NEGOCJOWAĆ! Nie znałam sklepu ale faktycznie zrobili mi najlepszą cenę.Wybrałam Juname mirror satin bo jest przepiękny i ma mocno schowaną spacerowkę+ fotel maxi cosi.😍Dodatkowo dostałam rabat na fotel w przyszłości👍Przynajmniej jeden problem z głowy. To teraz mi zostały łódzkie fora gdzie bezpiecznie rodzic...KTOŚ MA POMYSŁ?Wykończył mnie ta epidemia😞

qiqi
Młodsza Forumowiczka

Post autor: qiqi » 6 kwie 2020, o 19:24

A ja prowadzę Easygo Virage Ecco :D Wózek nowoczesny, solidny, wygodny,wyposażony jak należy. Gondolę można złożyć na płasko, siedzisko spacerówki przystosowane jest już dla malucha od dnia narodzin a koła są z wytrzymałego poliuretanu dobrze amortyzowane.

karolinap-k
Świeżynka

Post autor: karolinap-k » 9 kwie 2020, o 16:27

Ja mam x-lander x-pulse i jestem mega zadowolona. daje rade w miescie i na wsi. Zwinny jest przede wszystkim i spacerówkę składam razem ze stelażem ;) Buda duża więc fajnie zasłania dziecko , wygodny jest, mała nie zjeżdża pupą w dół przy jeździe :) I ładnie wygląda. polecam ;)

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 23 maja 2020, o 22:02

@Bathroomsgom a nie lepiej byłoby pomyslec odwrotnie? Skoro mówisz że córeczka jeszcze korzysta z wózka to moze lepiej kup juz spacerówkę dla małej co? Silver cross ma w sprzedaży swifta, który jest przeznaczony dla maluchów od 6 miesiąca życia, które po prostu potrafią juz siadać. W ten sposob bedzie miała i wózek i spacerówkę, z której nie zdążysz sie obejrzeć a juz synek bedzie mógł korzystać :)

vizzka
Forumowiczka

Post autor: vizzka » 15 cze 2020, o 21:09

Decydując się na solidny i porządny wózek nie musimy martwić się jego wytrzymałością oraz wyposażeniem , bo jedno i drugie jest solidne. I właśnie dlatego ja zdecydowałam się na Riko Marla. Dodatkowo posiada regulację twardości zawieszenia oraz system szybkiego demontażu przednich kół.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 12 lip 2020, o 22:22

To prawda, dlatego ja wybrałam i zamówiłam sobie x-landera bo te wózki słyną z solidności i dobrego wyposażenia. Są też bardzo wygodne dla dziecka i mamy bo można spokojnie prowadzić go jedną ręką i tak samo łatwo złożyć i rozłożyć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”