Buty na pierwsze kroki i podusia dla noworodka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
miśka2205
Świeżynka

Buty na pierwsze kroki i podusia dla noworodka

Post autor: miśka2205 » 15 kwie 2020, o 15:19

Witam Wszystkie Mamy.
Tematem tego postu jest wyprawka ale poprzez mój wpis niektóre mamy lub ciocie i wujkowie będą też mogli skorzystać z informacji jakie najlepiej kupić buciki na pierwsze kroki lub jaką kupić poduszkę dla noworodka.Wszystko razem można kupić w sklepie memo. Poniewaz oferta jaką posiadaja jest naprawde godna polecenia. Sama zrobiłam zakup pierwszych bucików na dobry start dla dziecka.Kolekcja memo baby zapewnia dzieciom własciwe ułozenie stopy juz przy pierwszych krokach a poduszka zapewni dziecku komfortowe warunki do snu, która nadaje się już od 0 mc zycia az do 1,5 roczku.

biedroneczka
Młodsza Forumowiczka

Re: Buty na pierwsze kroki i podusia dla noworodka

Post autor: biedroneczka » 27 cze 2020, o 09:11

Wiesz moje maluchy mają dopiero miesiąc i co do bucików to się nie wypowiem ale mogę pochwalić sie że znalazłam supr materacyki do łóżeczek dla moich bąbelków. Koleżanka mi poleciła ona też kupowała u nich https://materacyk.pl/. Maj bardzo dobre produkty my jesteśmy bardzo zadowoleni w szczególności że są antyalergiczne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”