Niedrogi wózek dla dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
violae
Młodsza Forumowiczka

Re: Niedrogi wózek dla dziecka

Post autor: violae » 13 gru 2018, o 12:25

Ja również poszukuję właśnie dobrej jakości wózka, ale nie ukrywam, że również zależy mi na jak najniższym wydatku. Na pewno dokładnie przejrzę sobie Wasze propozycje.
Można kupić tanio wózek ale jak używany, to trzeba bardzo patrzeć, czy nie zużyty i czy zadbany. Ostatnio mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie dbają o przedmioty. Kupują nowe zamiast spróbować naprawić, czy w ogóle w trakcie użytkowanie dbac o konserwację. Np. moja znajoma ma drogi wózek i wysłała na reklamację bo jej SKRZYPi, czujecie to? zamiast nasmarować pakowała wózek, zamawiała kuriera i odsyłała, żeby jej nasmarowali.
My kupiliśmy moim zdaniem niedrogi, bo wart swojej ceny. I zamierzam go drugiemu dziecku zostawić, więc na pewno będzie szanowany. Zresztą ja nie lubię mieć "dużo" wolę mieć jedno ale dobre, tak samo z butami, czy ciuchami.

idda
Świeżynka

Re: Niedrogi wózek dla dziecka

Post autor: idda » 18 cze 2019, o 17:11

A ja powiem że euro-cart i model Volt Pro który posiada siedzisko przeznaczone już dla malucha od dnia narodzin do 22 kg. Do tego wózek został wyposażony w system składania jedną ręka, po złożeniu wózek jest mały. Spacery to przyjemność bo Volt sprawuje się bez zrzutu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”