mleko modyfikowane

Zdrowie, higiena i dobre samopoczucie naszego maleństwa? Szczepienia, wizyty patronażowe, opieka lekarska.. Choroby u noworodków - jakie objawy są niepokojące, kiedy udać się do lekarza? O czym pamiętać i jakich błędów nie popełniać?
anuka
Forumowiczka

mleko modyfikowane

Post autor: anuka » 22 sty 2021, o 17:05

Jakie mleko modyfikowane sprawdziło sie u waszych dzieciaczków? Kupujecie bebilon? Gdzie można dostać najlepszą cenę na to mleko?

Karina
Młodsza Forumowiczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Karina » 22 sty 2021, o 18:04

U nas próbowałam różnych, ale w końcu okazało się, że Bebilon sprawdza się najlepiej :) Zerknij sobie do DOZu, jeśli masz gdzieś w okolicy, moim zdaniem cena jest najkorzystniejsza właśnie u nich.

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 10 lut 2021, o 12:38

My wybraliśmy mleko modyfikowane HiPP Combiotik. I muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór, mały nie ma żadnych problemów z trawieniem, a ja mam pewność, że dostaje sprawdzony, ekologiczny produkt :)

loveawake.ru
Młodsza Forumowiczka

-

Post autor: loveawake.ru » 10 mar 2021, o 06:38

Nutramigen jest refundowany tylko wtedy kiedy zostanie wypisany na recepte i dlatego w Waszym przypadku wskazana jest wizyta u huisarts ktory wyda recepte. Wczesniej polecam jeszcze upewnic sie .... zadzwonic do swojego ubezpieczenia i dowiedziec sie czy refunduje mleko w 100 pozdrawiam

marzenkowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: marzenkowa » 20 mar 2021, o 12:34

Kupuję mleko humana, w sklepie zakupymam.pl jest w dobrej cenie. Wcześniej byliśmy na innym mleku ale przez częste ulewanie i płacz dziecka musiałam je zmienić. Te jest w porządku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i pielęgnacja noworodka”