Wspomagacze płodności

Nie zawsze jest tak łatwo.. Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Co robimy nie tak? Kiedy zgłosić się do lekarza? Jakie badania wykonać?
formica89
Młodsza Forumowiczka

Wspomagacze płodności

Post autor: formica89 » 2 paź 2014, o 14:50

Postanowiłam założyć taki temat, gdzie możemy wymieniać się wszystkimi informacjami na temat naturalnych metod wspomagania płodności :)

moniusia
Młodsza Forumowiczka

Re: Wspomagacze płodności

Post autor: moniusia » 17 paź 2014, o 09:56

u mnie w okresie starań wystarczała tylko zdrowa dieta i brak używek, folik oczywiście też. Ale znajoma, która ma problem z zajściem to oprócz tego bierze femibion zioła na płodność i zioła na libido chyba Relaks i Przyjemność a do tego jeszcze omegamed, więc w miarę naturalnie się stara :)

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 24 lip 2018, o 05:42

Dla mężczyzn zalecany jest suplement diety supramen. Który poprawia jakość nasienia, Jego ilość, żywotność, objętość, wielkość itp. Ułatwia też zapłodnienie. By efekt był prawidłowy trzeba go przyjmować min trzy miesiące.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 29 paź 2018, o 18:27

Wspomagacze płodności? Jeśli mam być szczera, to pierwszy raz słyszę o takich rzeczach. Jeśli naprawdę macie problem z zajściem w ciążę, to warto udać się do dobrego lekarza, który zleci odpowiednie badania. Na pewno będziecie musieli wykonać badanie na kariotyp. Dzięki temu badaniu będzie można wskazać co jest przyczyną problemów z zajściem w ciąże i rozpocząć odpowiednie leczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z zajściem w ciążę”