Strona 1 z 1

Męska niepłodność

: 2 paź 2014, o 14:43
autor: formica89
Czy któraś z was jest w sytuacji, gdzie wasz partner jest niepłodny? Jak sobie z tym radzicie? Jak on sobie radzi?

Re: Męska niepłodność

: 19 lip 2018, o 12:04
autor: bratkows_ka
Mi w końcu udało się namówić partnera na badanie nasienia w Warszawie, wyniki były w przeciągu kilku godzin, oprócz tego poszliśmy od razu na konsultację i na dniach zaczynamy leczenie! Powiem wam, że jestem pełna optymizmu, mimo tego, że mąż się nieco podłamał, to wiem, że też wierzy w to, że się uda.

Re: Męska niepłodność

: 24 lip 2018, o 05:47
autor: rezolutna
Ja słyszałam ze bardzo dobra jest klinika Polmedis. Tu mężczyzna jest badany pod kontem niepłodność u mężczyzn. Są to badania komputerowe, które sprawdzają żywotność plemników, ich objętość, wielkość itp. Na badania umawia się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę.

Re: Męska niepłodność

: 14 wrz 2018, o 21:35
autor: mamma999
A próbowaliście w jakiś sposób to wyleczyć? Walczyliście z tym w jakiś sposób? Jeśli jeszcze nie, to nie traćcie nadziei. Umówicie się w tej klinice Gameta. Mają kilka miejsc w Polsce, które możesz odwiedzić. Przebadaj się i sprawdź, czy jest jeszcze jakaś szansa. Nie można się tak szybko poddawać, ale też nie można chcieć zbyt bardzo, bo niestety to też później nie wróży dobrze.

Re: Męska niepłodność

: 15 paź 2018, o 12:21
autor: fiszerowa
Wszystko zależy od tego, co jest przyczyną obecnej niepłodności? Możliwe, że problem ten można wyleczyć dzięki odpowiedniej terapii. Mnie natomiast zastanawia, czy ktoś z was miał możliwość korzystania z testów na ojcostwo? Z tego, co wiem to taki test na ojcostwo jest bardzo dokładny i nie ma w nim możliwości pomyłki.

Re: Męska niepłodność

: 14 lis 2018, o 09:47
autor: alice
a leczycie sie w jakieś klinice niepłodności?

Re: Męska niepłodność

: 14 lis 2018, o 14:53
autor: Anastazja
Jest wiele miejsc w których mozesz zbadac swoja niepłodność oraz ją leczyć. Warto będzie sie udać na specjalistyczne badania dzięki którym będziesz w stanie dowiedzieć sie czegoś więcej na temat swojej przypadłości.