IN VITRO

Nie zawsze jest tak łatwo.. Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Co robimy nie tak? Kiedy zgłosić się do lekarza? Jakie badania wykonać?
formica89
Młodsza Forumowiczka

IN VITRO

Post autor: formica89 » 2 paź 2014, o 14:42

Jakie macie zdanie na temat IN VITRO? Czy zdecydowalibyście się na taki krok przy leczeniu niepłodności?

olga83
Forumowiczka

Re: IN VITRO

Post autor: olga83 » 23 lip 2018, o 09:29

Oczywiście, że tak. Dla wielu par zapłodnienie in vitro to jedyna szansa na posiadanie dziecka. Nie mam pojęcia, dlaczego zapłodnienie pozaustrojowe jest w naszym kraju takim tematem tabu. Trzeba o tym głośno mówić - każda para powinnam mieć szansę na dziecko. W takim zapłodnieniu nie ma nic złego i dobrze, że powstaje coraz więcej klinik, które się tym zajmują.

bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bratkows_ka » 11 paź 2018, o 08:46

Jak najbardziej jestem za, sama 3 miesiące temu urodziłam śliczną córeczkę właśnie dzięki metodzie in vitro. Wszystko odbywało się w Warszawie w klinice, mamy to szczęście, że udało nam się za pierwszym razem. Dziecko jest zdrowe, a my z mężem najszczęśliwsi na świecie. Metoda labolatoryjna, poszło bardzo sprawnie. Dodatkowo opiekował się nami wspaniały personel, dzięki paniom z kliniki nasz stres podczas całej procedury był o wiele mniejszy :)

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 23 paź 2018, o 17:13

Mój mąż i ja staramy sie od długiego czasu o dziecko, i okazuje się że zapłodnienie in vitro może być naszą jedyną nadzieja, ponieważ plemniki mojego męża są zbyt słabe by przeżyć całą drogę do jajeczka by doszło do zapłodnienia. Więc ja jak najbardziej popieram tą metodę ponieważ daje szanse wielu parom na uzyskanie cudu swojej miłości. Dziękować można tylko uczonym że rozwinięto do tego stopnia medycynę.

Veronka
Świeżynka

Post autor: Veronka » 24 paź 2018, o 22:06

Ciąża to piękny czas, ale nie każdej kobiecie dane jest tego doświadczyć. Wiele ma problem, często z natury genetycznej. Warto wtedy udać się na wizytę w klinice i szybko zaradzić problemowi. Takie zabiegi są wysoce skuteczne i polecane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z zajściem w ciążę”