Sposób na wybór płci dziecka ?

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety - jak się do niej odpowiednio przygotować? Co powinnyśmy wiedzieć o ciąży? Jak ułatwić poczęcie oraz kiedy jest na nie najlepszy czas? Skąd wiadomo czy się udało -czyli objawy ciąży?
Priscilla
Świeżynka

Sposób na wybór płci dziecka ?

Post autor: Priscilla » 10 gru 2014, o 19:43

Czy to prawda, że istnieją sposoby na to, aby urodzić chłopca albo dziewczynkę? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, bo brzmi to jak zabobony, ale moja przyjaciółka twierdzi, że poszła do ginekologa, on potwierdził tą teorię i udało jej się urodzić wymarzoną córeczkę. Jestem trochę zaintrygowana, bo mam 2 wspaniałych synków, ale marzy mi się córeczka i czasem mnie korci, żeby spróbować którąś z tych metod, ale jakoś sama nie wiem czy to się powiedzie. Macie jakieś zdanie na ten temat? Warto wypróbować te metody czy może sobie darować :?:

rienn
Świeżynka

Re: Sposób na wybór płci dziecka ?

Post autor: rienn » 30 cze 2016, o 17:06

Faktycznie, też o tym slyszalam. Poczytalam sobie troche i masz troche info w różnych art. np http://www.milionkobiet.pl/dziecko/dzie ... 7,1,a.html Ciekawe. tez mi sie zawsze kojarzylo z zabobonami, moj partner tez tak uwaza... no ale. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Staramy się o dziecko, czyli planowanie ciąży”