Planowanie ciąży a nieregularne miesiączki

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety - jak się do niej odpowiednio przygotować? Co powinnyśmy wiedzieć o ciąży? Jak ułatwić poczęcie oraz kiedy jest na nie najlepszy czas? Skąd wiadomo czy się udało -czyli objawy ciąży?
Beti
Świeżynka

Planowanie ciąży a nieregularne miesiączki

Post autor: Beti » 5 lis 2014, o 17:38

Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy. Podjęliśmy decyzję z mężem, że w niedługim czasie chcemy powiększyć naszą rodzinkę. Byłam u lekarza, zrobiłam podstawowe badania i wszystko jest w porządku. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym zaszła w ciąże. Zależy nam jednak na tym, aby ciąża pojawiła się jak najszybciej. Na przeszkodzie stoją jednak moje nieregularne miesiączki. Obawiam się, że przez nie poczęcie dziecka będzie trudniejsze. Czy nieregularne miesiączki w ogóle stanowią przeszkodę przy zachodzeniu w ciążę?

izka3
Świeżynka

Re: Planowanie ciąży a nieregularne miesiączki

Post autor: izka3 » 1 lip 2016, o 16:58

Na pewno może utrudniać nieco sprawę, ale chyba nie jest aż tak źle. Przede wszystkim to lekarz powinien udzielić informacji na ten temat, ale oczywiście warto sie doedukować. Poszukaj wartościowych artykułów, tu pierwszy z brzegu http://www.supermamy.pl/ciaza/7413/Kale ... ciaze.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Staramy się o dziecko, czyli planowanie ciąży”