Jestem w ciąży?! - Obiawy

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety - jak się do niej odpowiednio przygotować? Co powinnyśmy wiedzieć o ciąży? Jak ułatwić poczęcie oraz kiedy jest na nie najlepszy czas? Skąd wiadomo czy się udało -czyli objawy ciąży?
Dzika13
Świeżynka

Jestem w ciąży?! - Obiawy

Post autor: Dzika13 » 14 paź 2014, o 11:03

Hej dziewczyny ;)
postanowiłam napisać bo jedna rzecz nie daje mi spokoju... otóż od jakichś 2 lat temu odstawiłam pigułki antykoncepcyjne, kochamy się z mężem bez zabezpieczenia i dopiero od jakiegoś czasu zaczęliśmy poważnie myśleć o dziecku, choć jeszcze nie nadszedł dzień z cyklu "staramy się"
Ostatni okres miałam 08.09, cykle przeważnie 32-33 dniowe, dziś mam 37 dzień cyklu, brak miesiączki, pobolewanie w podbrzuszu, niezbyt bolące piersi (choć przed okresem nie mogę się nawet dotknąć), lekką zgagę, dzisiejsza temp 37.4, zrobiłam test ciążowy wczoraj rano ale nie z porannego moczu i wyszedł negatywnie czy jest jakaś szansa że mogę być w ciąży? Co powinnam zrobić? iść już do lekarza, zrobić bete, czy jeszcze poczekać??
Albo jeszcze inna możliwość...przestać wierzyć że to nasza fasolka? bardzo proszę o radę dziewczyny :/ :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Staramy się o dziecko, czyli planowanie ciąży”