Czy to ciąża??!

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety - jak się do niej odpowiednio przygotować? Co powinnyśmy wiedzieć o ciąży? Jak ułatwić poczęcie oraz kiedy jest na nie najlepszy czas? Skąd wiadomo czy się udało -czyli objawy ciąży?
Milusińska
Świeżynka

Czy to ciąża??!

Post autor: Milusińska » 13 paź 2014, o 00:22

Hej :)
Od pewnego czasu staram się ze swoim mężem o dziecko, lecz bez żadnych rezultatów :/
Miesiaczkowałam regularnie od 6 lat bez żadnych komplikacji, około 4 dni temu powinnam już miesiączkować ale natomiast pojawił się tylko silny ból pleców, ból w podbrzuszu , ból przy stosunku i brązowe plamienie które było bardzo skąpe. Natomiast dziś (2 dzień po plamieniu ) nie spałam całą noc przez dziwny ból brzucha i żołądka, zbierało mi się na wymioty ogólnie dzwonie się czułam :/
Czy to możliwe, ze jednak jestem w ciąży?
Z góry dziękuję kobietki za odpowiedzi ;)

Ps: Ginekolog, test ciążowy nie wchodzi w grę jestem za granicą i nie mam takiej możliwości :)

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Re: Czy to ciąża??!

Post autor: Aga_Krk » 30 lis 2016, o 11:08

Najlepiej zrobić test ciążowy. To daje jakąś pewność, którą potem potwierdza ginekolog. Test możesz zrobić około 10 dni po zapłodnieniu lub w terminie spodziewanej miesiączki. Jakbyś chciała więcej poczytać na ten temat zajrzyj na kobiecosc.info.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Staramy się o dziecko, czyli planowanie ciąży”