Dobry ginekolog w Warszawie

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety - jak się do niej odpowiednio przygotować? Co powinnyśmy wiedzieć o ciąży? Jak ułatwić poczęcie oraz kiedy jest na nie najlepszy czas? Skąd wiadomo czy się udało -czyli objawy ciąży?
gargamas
Forumowiczka

Dobry ginekolog w Warszawie

Post autor: gargamas » 26 mar 2017, o 20:39

Niedawno przeprowadziłam sie do Warszawy i zupełnie nie znam tu żadnych lekarzy ani przychodni. Czy któraś z was może mi powiedzieć, gdzie przyjmuje jakiś dobry Ginekolog w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Zależy mi na doświadczonym lekarzu i klinice z najlepszym sprzętem do badań USG.

kulska
Forumowiczka

Re: Dobry ginekolog w Warszawie

Post autor: kulska » 23 maja 2017, o 07:51

Może spróbuj do dr Songina, z tego co wiem zna się też na nowoczesnej antykoncepcji, wypisał koleżance bardzo dobrze tolerowane tabletki antykoncepcyjne belara, też się do niego wybieram

KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Post autor: KaskaMucha2 » 14 wrz 2017, o 17:17

Moim lekarzem już od dawna jest dr Małgorzata Figat, pracuje w Wilmed. Jest naprawdę dobrym, dyskretnym ginekologiem. Nie stresuje się przed wizytami, bo wiem, że nic złego mnie ta nie spotka. Ważne właśnie, żeby wybrać takiego ginekologa, u którego nie odczuwa się dyskomfortu z różnych powodów.

karin
Świeżynka

Post autor: karin » 14 lis 2018, o 10:00

A czego dokładnie potrzebujesz? Bo wiesz, nie każdy lekarz chce przepisywać różne rzeczy... Klauzula sumienia, jakieś wytyczne prawne itp. Czytałam, że np. z tabletkami wczesnoporonnymi jest problem. Lekarze nie wypisują, ale w sieci można je bezpiecznie kupić.

bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bratkows_ka » 16 lis 2018, o 08:50

Ja chodzę do ginekologa w Warszawie, partner czeka właśnie na wynik posiewu nasienia i konsultację :) Mam nadzieję, że w naszym wypadku wystarczy inseminacja, ogólnie lekarze wyjaśnili nam bardzo dokładnie co i jak, jak miałaby wyglądać cała procedura.

kijekodkaszanki
Forumowiczka

Post autor: kijekodkaszanki » 30 gru 2018, o 13:31

W takim razie mogę Ci doradzić moją panią doktor do której chodzę już dobre parę lat. Pani doktor Barbara Blicharczyk przyjmuje w klinice Holistic. Poszukaj sobie na necie, bo jest na pewno na znany lekarz. Już zdążyłam u niej nawet zrobić zabieg laserem, by poprawić moje strefy intymne.. I jestem bardzo zadowolona.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 22 lip 2020, o 11:41

jeśli potrzebujecie wykonać badanie usg ginekologiczne to polecam przychodnie Multimed w Warszawie, na miejscu przyjmują doświadczeni specjaliści, wszelkie badania wykonują za pomocą nowoczesnego wyposażenia, dodatkowo przychodnia sprawnie radzi sobie z obsługą klientów, nie ma długich kolejek, jest czysto i przytulnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Staramy się o dziecko, czyli planowanie ciąży”