Jak wygląda dziś poród?

Co nas czeka podczas porodu i jak się do niego przygotować? Po czym poznam, że zaczynam rodzić? Kiedy jechać do szpitala i co ze sobą zabrać? Poród naturalny czy cesarskie cięcie? Tata przy porodzie.. Kiedy rodzicie??
ajta-1990
Młodsza Forumowiczka

Jak wygląda dziś poród?

Post autor: ajta-1990 » 27 wrz 2014, o 12:07

Jak dzisiaj wygląda poród w szpitalu, co się zmieniło przez ostatnie lata, czy warto rodzić z partnerem, jakie są skuteczne sposoby łagodzenia bólu?

annewithe
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak wygląda dziś poród?

Post autor: annewithe » 19 gru 2018, o 21:33

My będziemy rodzić razem, mam opcję znieczulenia zewnątrzoponowego, będę też miała prywatną położną za 1000 zł. Normalnie umowa przez szpital. Rodzę w lutym 2019 u Bonifratrów w Katowicach.

marciak
Młodsza Forumowiczka

Post autor: marciak » 24 cze 2019, o 12:56

Lepiej rodzić w szpitalu na fundusz, czy prywatnym? Jakie macie doświadczenia?

tośka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: tośka » 24 cze 2019, o 13:19

Z racji tego, że to był mój pierwszy poród to nie powiem, stresowałam się bardzo. Wiadomo, że przy kolejnym to już mniej więcej wiemy czego możemy się spodziewać i oczekiwać. Dlatego ja wybrałam prywatny szpital, Medicover w Warszawie. Nie żałuję, bo warunki miałam bardzo komfortowe i co najważniejsze opieka tam jest na bardzo wysokim poziomie. Czy to lekarze czy położne, starają się wszyscy.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 25 lut 2021, o 14:07

Ja rodziłam naturalnie i nie żałuje swojej decyzji, po urodzeniu córeczki bardzo szybko doszłam do siebie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc pielęgniarek. Właściwie nie bałam się porodu, bardzo pozytywnie nastawił mnie mój lekarz - doświadczony Pan ginekolog, który przyjmuje w Gabinety Lekarskie Łucka w Warszawie. Polecam serdecznie specjalistów z Łucka w stolicy do prowadzenia ciąży, jak również do zwykłych wizyt. Pomocni, doświadczeni i wrażliwi, dodatkowy plus to doskonale wyposażone i zadbane wnętrza gabinetów, poczekalnie itd, przyjemnie i komfortowo

RTjoign
Forumowiczka

-

Post autor: RTjoign » wczoraj, o 12:36

Za tydzień mam slub. Chciałabym przygotowac parę szczegółow, ale nie wiem, czy jest jedno czytanie, czy dwa, czy jest czytana Ewangelia? Jak to w ogóle wygląda? Help.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poród, kiedy rodzisz?”