Studenci przy porodzie -nie odpowiada mi to!

Co nas czeka podczas porodu i jak się do niego przygotować? Po czym poznam, że zaczynam rodzić? Kiedy jechać do szpitala i co ze sobą zabrać? Poród naturalny czy cesarskie cięcie? Tata przy porodzie.. Kiedy rodzicie??

Studenci przy porodzie -nie odpowiada mi to!

Postprzez Gonia21 » 11 gru 2013, o 15:26

Witajcie dziewczyny! Nie odpowiada mi to, że przy porodzie mogą być studenci -czy można to jakoś ustalić wcześniej z lekarzami, żeby nie było studentów podczas kiedy będę rodziła? Chciałabym podczas porodu czuć się komfortowo a nie mieć wrażenia, że patrzy na mnie 20 osób :ysz:
[...] Wyznacznikiem naszych przyszłych czynów są nasze przeszłe czyny....
Gonia21
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Studenci przy porodzie -nie odpowiada mi to!

Postprzez LadyKatha » 13 gru 2013, o 18:14

Ja miałam studentów wokół siebie podczas porodu i nie było w tym nic złego -Ci ludzie kiedyś będą sami odbierali poród, może nawet będzie to Twoje kolejne dziecko? Oni nie patrzą na Ciebie jako na nagą kobietę która rozkłada przed nimi nogi, tylko bardziej jako obiekt na którym się uczą, ja to tak odbieram przynajmniej. Ale jak nie chcesz mieć studentów wokół siebie to powiedz o tym lekarzowi, ponieważ nie zawsze się o to pytają, mnie się nie pytał ale rodziłam w szpitalu klinicznym akademii medycznej a tam z reguły są studenci.
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Postprzez Gonia21 » 8 sty 2014, o 12:48

Dzięki ale nie jest to dla mnie żadne pocieszenie, że oni kiedyś będą lekarzami ;P chyba tak zrobię porozmawiam z lekarzem wcześniej na ten temat i ogarnę to jakoś
[...] Wyznacznikiem naszych przyszłych czynów są nasze przeszłe czyny....
Gonia21
Młodsza Forumowiczka

Postprzez ingrid88 » 18 lut 2015, o 13:27

Studenci, zwłaszcza studentki są bardzo pomocne przy rodzeniu, bardzo dbają o pacjętkę, więc ja nie miałabym nic przeciwko temu
ingrid88
Młodsza Forumowiczka

Powrót do Poród, kiedy rodzisz?