Słowem wstępu

Przeczytaj koniecznie zanim zaczniesz korzystać z ForumDlaMam.pl

Słowem wstępu

Postprzez Maga » 15 lis 2013, o 18:53

Witam serdecznie wszystkie dziewczęta, mamy i przyszłe mamy! Na początku chciałabym przedstawić pewne najważniejsze zasady panujące na Forum w bardziej czytelny sposób niż w Regulaminie ;)

ForumDlaMam.pl jest miejscem do dyskusji, wymiany zdań, poglądów i doświadczeń między mamami oraz dziewczynami, które jeszcze mamami nie są ale mają to w planach. Na ForumDlaMam.pl wszystkie dziewczyny bez względu na wiek, doświadczenie w byciu mamą, stanowisko w pracy czy status finansowy -są na Ty.
Wstępnie na Forum utworzyłam kilka grup (grupy znajdziecie w swoim profilu), do których można dołączyć biorąc pod uwagę wiek naszego dziecka. Można oczywiście dołączyć do kilku grup -wszystkie na ten moment są grupami otwartymi. Dzięki przynależeniu do grupy -łatwiej będzie odnaleźć dziewczyny, które mają dzieci w podobnym wieku co nasze pociechy. Utworzyłam również grupę "Ojcowie" -jeżeli na Forum zarejestruje się mężczyzna ("tata" -jak mniemam), proszę o dołączenie do tej właśnie grupy.

Proszę Was o to, aby odnosić się do siebie z szacunkiem i z kulturą. Jeżeli Moderatorka zobaczy, że któraś z dziewczyn jest wulgarna, wyraża się nieładnie lub w sposób obraźliwy -dostanie ostrzeżenie, a jeżeli sytuacja będzie się powtarzać -zostanie usunięta z Forum. Bądźmy kobietami poważnymi i traktujmy się poważnie, a to jak się wyrażasz świadczy o Tobie i poziomie jaki prezentujesz.

Nie wolno spamować na ForumDlaMam.pl. Więcej odnośnie tego, co jest uważane za spam znajdziecie w Regulaminie. Tutaj też moja prośba do wszystkich Użytkowniczek -ponieważ nie chcemy, aby ForumDlaMam.pl było śmietnikiem z reklamami, proszę o zgłaszanie spamu Moderatorom, zarówno spamu w postach jak i w wiadomościach prywatnych. Moderatorzy są czujni, ale mogą wszystkiego nie wychwycić a do wiadomości prywatnych nie mają wglądu i jeżeli fakt ten nie zostanie zgłoszony przez Was osobiście, nigdy nie wyjdzie na jaw, że na Forum działa bezczelny spamer, który zaśmieca Was prywatnymi wiadomościami.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie odnośnie utworzenia nowych kategorii, działów, grup, rang czy też po prostu funkcjonalności. Sugestie proszę wpisywać w odpowiednim do tego dziale "Miejsce na sugestie".

Wierzę w to, że korzystanie z ForumDlaMam.pl będzie dla Was wielką przyjemnością i poznacie tutaj wiele wspaniałych kobiet, wspaniale wychowujących dzieci. Zachęcam również każdą z Was do kliknięcia w LubięTo na Facebooku, gdyż im więcej Mam dowie się o tym Forum, tym szybciej nasza społeczność się rozrośnie i tym więcej będzie tematów do rozmowy, więcej Użytkowniczek i dużo dużo więcej wymiany doświadczeń między nimi.

Pozdrawiam i zapraszam do Rejestracji

Maga
Maga
Administrator

Motto/Info: Każdego dnia rób krok na przód, aby nie cofać się względem uciekającego czasu..

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Powrót do Słowo od Administratorki