Seksowny prezent dla męża na mikołaja

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...

Seksowny prezent dla męża na mikołaja

Postprzez Szerkana » 2 gru 2013, o 15:26

Chcę sprawić mężowi seksowny prezent na mikołaja i zastanawiam się co to może być? Czy dobry pomysłem będzie ubranie się w mikołajkowy strój i mikołajkową bieliznę oraz sprawienie mu w ten sposób przyjemności?? Np dobre wino, romantyczny nastrój :) Zwykle robimy sobie niespodzianki tylko pod choinkę więc nie spodziewa się niczego w mikołaja
Szerkana
Forumowiczka

Motto/Info: Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie...

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Seksowny prezent dla męża na mikołaja

Postprzez Sesulanka » 5 gru 2013, o 22:13

Ekstra :) dwa lata temu przebrałam się za mikołajkę dla mojego Miśka, spódniczka, czapka i gorsecik wszystko na czerwono i podobało mu się a teraz tak jakoś nikomu się nie chce bawić w takie coś u nas :(
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Postprzez LadyKatha » 17 gru 2013, o 02:20

oj dziewczyny dziewczyny :zawstydzony: ja kiedyś zapytałam męża czy podobają mu się takie św. Panie Mikołajki ubrane na czerwono i powiedział mi, ze najpiękniejsza Pani Mikołaj to naga Pani Mikołaj :)
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Postprzez Szerkana » 28 gru 2013, o 01:51

LadyKatha to się chyba nazywa Śnieżynka haha :) No mojego kręcą czerwone spódniczki z kożuszkiem -nie sprawiłam mu jednak takiej niespodzianki jak na początku postu zaplanowałam ale też było bardzo miło i romantycznie ale nawet nie w Mikołaja ale w Wigilię :D:D
Szerkana
Forumowiczka

Motto/Info: Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie...

Postprzez kametr » 31 maja 2016, o 05:43

Jestem zdania,ze warto jest sprezentować coś praktycznego. My zwykle robimy sobie praktyczne prezenty. Nie przepadamy za kupowaniem sobie głupot, które do niczego się nie przydadzą.... Maż jakiś czas temu miał urodziny i dostał ode mnie oryginalny zegarek Hugo Bossa. Był z niego bardzo zadowolony. Zegarki bardzo ciekawe z wyglądu. Mozecie sobie zerknać na stronę:
http://zegarkihugoboss.pl/

Jest na niej katalog. Świetny jest na przyklad ten sportowy model;
Obrazek
kametr
Forumowiczka

Postprzez Dariana » 22 lis 2016, o 10:35

A jakbyś tak coś dla niego zaprojektowała? Zerknij sobie na przykład tutaj:
http://selino.pl/meskie-bokserki-z-wlas ... ,g-14.html

Na stronie jest możliwość zaprojektowania męskich bokserek z nadrukiem na zamówienie. Wzorów w sieci jest masa. Możesz poszukać jakiegoś zabawnego. Na przykłąd coś w tym stylu jak na zdjęciu poniżej.

Fajnie byłoby również jakbyś sobie kupila coś seksownego :)
Obrazek
Dariana
Forumowiczka

Powrót do Mama w związku