Znaleziono 31 wyników

autor: kijekodkaszanki
30 wrz 2019, o 18:32
Forum: Poronienie
Temat: DEPRESJA PO PORONIENIU
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 8075

Re: DEPRESJA PO PORONIENIU

Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy takiego specjalisty. Depresji nie można zostawić samej, trzeba się zabrać za nią, bo inaczej nas zniszczy. :/ Gdybyś szukała psychoterapeuty (bo taka osoba byłaby tutaj najlepsza) z Krakowa, to umów się do Dariusza Rudasia. Pierwsza wizyta zawsze jest zapoznawc...
autor: kijekodkaszanki
30 wrz 2019, o 18:20
Forum: Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży
Temat: Jakie witaminy w czasie ciąży?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1403

Re: Jakie witaminy w czasie ciąży?

Tak jak Aneczka napisała - najlepiej żebyś zrobiła badania, w tym żeby sprawdzić jakich witamin Ci brakuje, także czy poziom TSH jest dobry, bo to również bardzo ważne. Także kwas foliowy dobrze że bierzesz, a poza tym to witamina D, B itd.. Moja ginekolog dr Barbara Blicharczyk również zleciła mi r...
autor: kijekodkaszanki
1 maja 2019, o 21:23
Forum: Luźne rozmowy
Temat: Pożyczka bez zdolności
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1333

Re: Pożyczka bez zdolności

Pierwsze co, to własnie powinno się dokładnie przejrzeć umowę. A po drugie to nie spóźniać się ze spłatą raty, bo wtedy koszty właśnie kolosalnie rosną. A poza tym to dla osób bez zdolności kredytowej mogę doradzić firmę kredyt1000.
autor: kijekodkaszanki
1 maja 2019, o 10:23
Forum: Zdrowie i samopoczucie na co dzień
Temat: Infekcje intymne
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 14121

Re: Infekcje intymne

Z infekcją intymną nie ma na co czekać. To tylko niepotrzebny ból, a rozwinięta infekcja może doprowadzić do bezpłodności przecież.. Jak coś to mogę wam doradzić panią doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje w klinice Holistic w Warszawie. Bardzo wyrozumiała i fajna kobieta.
autor: kijekodkaszanki
27 kwie 2019, o 21:57
Forum: Zgrabna mama
Temat: Fitness dla mam z dziećmi
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 21737

Re: Fitness dla mam z dziećmi

No i dlatego własnie postanowiłam zrobić sobie taki kurs na instruktora fitness, żeby zachęcić inne kobiety i nie tylko do lepszego trybu życia i zabawy. Jeszcze troszkę czasu to zajmie, ale wydaje mi się że w mojej wiosce byłoby wielu zainteresowanych takimi ćwiczeniami. :)
autor: kijekodkaszanki
19 kwie 2019, o 20:07
Forum: Praca, kariera, firma i finanse
Temat: Biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6103

Re: Biuro rachunkowe

W mojej firmie nie potrzebuję innego biura rachunkowego, bo mamy zatrudnionych nawet dwóch księgowych, którzy świetnie sobie radzą ze wszystkim. Ale dodatkowo potzrebowaliśmy do firmy adwokata, ale dlatego nawiazaliśmy współpracę z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. ;)
autor: kijekodkaszanki
4 kwie 2019, o 12:52
Forum: Mama w kuchni
Temat: własne winko
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4243

Re: własne winko

No ja również podziwiam. :D Ja sama raczej bym się za to nie zabierała, bo to też chyba dużo roboty. No i samo to że potrzebne są owoce i sprzęt właśnie.
autor: kijekodkaszanki
2 kwie 2019, o 20:17
Forum: Zdrowie i samopoczucie na co dzień
Temat: rewitalizacja pochwy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3898

Re: rewitalizacja pochwy

No właśnie, moja poprzedniczka ma 100% rację. :) Taki zabieg laserem jest nieinwazyjny, wcale nie jest bolesny i ja również dość szybko wróciłam do siebie po takim zabiegu. Jak coś to mogę doradzić panią ginekolog doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje w klinice Holistic w Warszawie i właśnie w...
autor: kijekodkaszanki
2 kwie 2019, o 10:19
Forum: Luźne rozmowy
Temat: Szybka pożyczka pozabankowa?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2830

Re: Szybka pożyczka pozabankowa?

Mi bardzo szybko udzielili pożyczki w Kredyt1000. Pożyczyłam sobie wtedy 1000zł na różne wydatki domowe, bo już mi powoli brakowało pieniędzy. Rozłożyłam sobie raty na 3 miesiące, bo w sumie miałam taką możliwość. Można sobie samemu wybrać kwotę i czas spłaty, dlatego to bardzo korzystne.
autor: kijekodkaszanki
19 mar 2019, o 14:27
Forum: Praca, kariera, firma i finanse
Temat: czy powiedzieć pracodawcy o ciąży?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3645

Re: czy powiedzieć pracodawcy o ciąży?

No nie jest to jeszcze Twój pracodawca, ale nawet jeśli cię zatrudni nie wiedząc o tym że jesteś w ciąży, a za jakieś dwa miesiące dowiedziałby się że jesteś w 5 mięsiacu to raczej byłoby kiepsko. oczywiście nie zwolniłby Cię wtedy, ale co by to było później.. No rzeczywiście poradź się kogoś kto mo...

Wyszukiwanie zaawansowane