Regularnie kłuje mnie serce

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..

Regularnie kłuje mnie serce

Postprzez MamaKasi » 27 lis 2013, o 19:43

Co mi może być? 2 czasami 3 razy dziennie kłuje mnie serce. JUż kiedyś tak miałam ale mi przeszło po kilku dniach -od tygodnia znowu się zaczęło macie jakieś pomysły? Zdrowo się odżywiam 3-4 posiłków dziennie, często chodzę na spacery z psem więc się ruszam i z córką i mężem jeździmy na rowerach jak jest ciepło, chodzimy też na basen :( Nie mam problemów z ciśnieniem, moja mama ma ale ja chyba tego po niej nie odziedziczyłam -co to może być?
W zdrowym ciele zdrowy duch ... :)
MamaKasi
Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Regularnie kłuje mnie serce

Postprzez anita_koszalin » 28 lis 2013, o 16:31

To raczej nerwy :) -jak pracowałam to co chwile mnie kłuło w okolicach serca, na noc połykałam Valused ziołowy albo piłam melisę. Zawsze możesz iśc do lekarza niech zrobi Ci ekg i zbada
anita_koszalin
Młodsza Forumowiczka

Postprzez Sesulanka » 29 lis 2013, o 20:56

Ja myślę, że mimo wszystko jak znajdziesz wolną chwilę powinnaś się udać do lekarza, bo można tak sobie mówić, że to na tle nerwowym ale co jeśli nie? A kilka badań jeszcze nikomu nie zaszkodziło
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Postprzez MamaKasi » 8 gru 2013, o 01:23

Sesulanka napisał(a):Ja myślę, że mimo wszystko jak znajdziesz wolną chwilę powinnaś się udać do lekarza, bo można tak sobie mówić, że to na tle nerwowym ale co jeśli nie? A kilka badań jeszcze nikomu nie zaszkodziło

Dzięki -tak też zrobiłam umówiłam się na wtorek do lekarza, powiem mu, żeby mi zrobił ekg albo niech mnie skieruje na jakieś badania
W zdrowym ciele zdrowy duch ... :)
MamaKasi
Forumowiczka

Powrót do Zdrowie i samopoczucie na co dzień