Praca przez internet

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach

Praca przez internet

Postprzez Gonia21 » 16 lis 2013, o 13:55

Czy któraś z Was pracowała kiedyś przez internet? Czy możecie mi coś podpowiedzieć? W co się nie pakować a co rzeczywiście ma sens. Jestem w 3 miesiącu ciąży i jestem póki co bezrobotna. Po macierzyńskim poszukam pracy ale teraz chciałabym coś robić najlepiej w domku. Czy macie z tym jakieś doświadczenia?
Z góry dzieki
[...] Wyznacznikiem naszych przyszłych czynów są nasze przeszłe czyny....
Gonia21
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Praca przez internet

Postprzez Mariola » 22 lis 2013, o 20:57

Cześć -moja koleżanka pisała kiedyś artykuły na portale -taki "Copywriter" ale nigdy nie wyszła na tym więcej niż kilka stów i narzekała, że to ciężka praca ale jak się bardziej poświęcisz to możesz dorobić parę groszy w ten sposób. Trzeba lubić pisać i szybko pisać :) I wiedzieć o czym piszesz
Mariola
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Sympatyczna, wesoła, wciąż młoda ;P

Postprzez Gonia21 » 26 lis 2013, o 15:57

A mogłabyś mi podpowiedzieć od czego zacząć :) Lubię pisać i to sporo a tak jak pisałam wyżej na chwilę obecną nie bardzo mam co robić ??
[...] Wyznacznikiem naszych przyszłych czynów są nasze przeszłe czyny....
Gonia21
Młodsza Forumowiczka

Postprzez MamaKasi » 27 lis 2013, o 19:32

Gonia21 napisał(a):A mogłabyś mi podpowiedzieć od czego zacząć :) Lubię pisać i to sporo a tak jak pisałam wyżej na chwilę obecną nie bardzo mam co robić ??

znajdź sobie w internecie portale na których zamieszczane są artykuły w dziedzinie w której czujesz się mocna -przynajmniej na początek i napisz do nich. Zaproponuj współpracę a inny sposób to załóż konto np na oferii i ogłoś się, że piszesz teksty tak samo np na gumtree. Też kiedyś próbowałam ale powiem Ci, że nie ma z tego pieniędzy jeżeli nie zajmiesz się tym bardzo profesjonalnie np własne portfolio w postaci bloga na którym również się reklamujesz i zamieszczasz niektóre przykładowe teksty. Próbowałam też kiedyś zamieszczać swoje teksty na textmarkecie ale to to już w ogóle porażka odradzam całkowicie ten portal chyba, że jedna trzecia tekstów będzie Twoimi tekstami. Najlepiej pomyśl nad czymś innym niż copywriterstwo, chyba, że interesuje Cię pisanie na komputerze przez kilka godzin dziennie non stop po to, żeby zarobić 1000 zł miesięcznie
W zdrowym ciele zdrowy duch ... :)
MamaKasi
Forumowiczka

Postprzez isabell » 21 wrz 2014, o 08:33

Witajcie Drogie Mamusie!
Ja przez długi czas szukałam możliwości zarabiania w domu z dzieckiem i na początku udało mi się - sprzedawałam odzież damską na allegro ale niestety po 3 latach okazało się że nasz rynek jest tak zaśmiecony chińskimi ciuszkami za grosze że moje sprowadzane z zagranicy ciężko sprzedać za rozsądną cenę. Narobiłam sobie długów i co dalej.... synek miał iść do przedszkola ale jeszcze nie ma 3 lat więc do publicznego go nie przyjeli a za prywatne trzeba zapłacić więc dalej szukałam możliwości pracy w domu - natrafiłam pewnego dnia na ogłoszenie kliknełam i wypełniłam ankiete. Następnego dnia otrzymałam telefon, Mariusz pomysłodawca projektu opowiedział mi o co chodzi w tym biznesie dodał na fb do grupy wsparcia i wprowadził do całego biznesu.
Co prawda za dostep/rejestracje trzeba zapłacic w pierwszym miesiącu ok 200 zł ale w pierwszym miesiacu lub w drugim w zaleznosci od zaangazowania zarabiasz 500 zł a potem juz coraz wiecej.
Ja weszłam w ten biznes i po dwóch miesiącach jestem bardzo zadowolona - nie jestem zostawiona sama sobie tylko wiem krok po kroku co mam robić aby zarabiać. Mam ciągły kontakt z moim opiekunem i w każdj chwili mogę uzyskać pomoc czy odp na moje pytania.
Jest to praca w sumie nie tylko dla mam ale wiem z własnego doświadczenia że my MAMY nie mamy łatwo jeśli chodzi o prace. Bo wysłałam już kilkanaście CV i często pada pytanie o dziecko... a wtedy wiadomo a jak pojdzie do przedszkola i zaraz zachoruje to co wtedy...
Dla mnie praca przez internet daje mi tą wolność że sama mogę decydować o czasie pracy i to dla mnie bardzo ważne.
Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to zapraszam
A tutaj możecie zobaczyć o co mniej więcej chodzi w tym Projekcie :) izabelaszmist.pl/sp
Pozdrawiam Was cieplutko
isabell
Świeżynka

Postprzez Adminka » 21 wrz 2014, o 08:38

Jest wiele wiele możliwości zarabiania w internecie. Od programów partnerskich po subskrypcje MT. Własne strony / blogi. Dla chcącego nic trudnego :)
Powodzenia :)
Adminka
Forumowiczka

Postprzez selenka87 » 23 lip 2015, o 12:29

Przez internet można zarobić na różne sposoby, bardziej lub mniej opłacalne. Osobiście odradzam wszystkie projekty, w których musisz coś wyłożyć na start - nigdy nie masz pewności, że na tym nie stracisz. Ja zarabiam w programie partnerskim, nie trzeba nic inwestować, a można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Szczegóły znajdziesz na blogu przedsiebiorczemamy.blogspot.com
selenka87
Świeżynka

Postprzez Karola22 » 27 sty 2016, o 13:31

Ja pracuję jako copywriter - praca jest bardzo fajna, ale ja pracuję stacjonarnie. Niestety większość potrzebuje pracownika do biura, ale nie wszyscy, na szczęście. Jednak praca zdalna, gdybym zaszła w ciąże, myślę że bezproblemu. Tak naprawde do takiej pracy potzrebny jest komp i internet, no i trzeba jakoś raportować czas pracy, żeby szef widział, że faktycznie przez to 8 godzin piszesz czy robisz inne działania.
Karola22
Świeżynka

Postprzez Kwiat123 » 15 kwi 2016, o 14:52

A może spróbuj wypełniać płatne ankiety internetowe :) kokosów z tego nie ma, ale poświęcasz na nie tylko kilka minut dziennie i najważniejsze, że nie musisz nic za to płacić :) ja tak robię i póki co fajnie się bawię, bo jak coś mi nie pasuje to sobie w ankietach mogę odreagować :) póki co zarejestrowana jestem tylko na badanie-opinii.pl, więc nie mam wielkiego doświadczenia, ale kto wie :D daj znać czy jakoś pomogłam ;)
Kwiat123
Świeżynka

Postprzez dynamical » 9 cze 2016, o 09:49

Może poszukaj jakieś pracy w call center. wiem, że to nie brzmi zbyt zachęcająco, ale musisz uwierzyć, że jest na to duże zapotrzebowanie. W firmach oraz wiekszą uwagę zwracają na tzw. customer experience, zresztą tu masz fajny artykuł na ten temat: http://focustelecom.pl/blog/customer-ex ... zyszlosci/ W praktyce przekłada się to na to, że wiele firm zapewnia elastyczne warunki pracy i pozwala na wykonywanie obowiązków z domu, bo wiedzą, że takie podejście wpływa na zadowolenie firmy, a to już bezpośrednio przekłada się na zyski w firmie.
dynamical
Forumowiczka

Następna strona

Powrót do Praca, kariera, firma i finanse