Poznajcie nasze Moderatorki..

Wszystko co zostało uznane za spam ale być może warte uwagi

Poznajcie nasze Moderatorki..

Postprzez Basia » 14 lis 2013, o 15:46

Witam wszystkie mamy oraz te dziewczyny, które mają w planach swojego pierwszego maluszka! Mam na imię Basia i mam 28 lat. Od 4 miesięcy jestem szczęśliwą mamuśką :)
Na co dzień pracuję w biurze (obecnie mam przerwę z uwagi na dziecko).

Jestem stanowcza i rzadko ulegam -chyba, że narzeczonemu ;) Optymistka, indywidualistka i perfekcjonistka. Nie cierpię chamstwa, głupoty oraz pesymistów. Osobiście uważam, że większość realistów to pesymiści (choć zdaję sobie sprawę z tego, iż wiele osób się ze mną nie zgodzi -rozumiem to). Potrafię być bardzo wyrozumiała ale tego samego wymagam od innych, gdyż potrafię być trudną osobą i chyba jak większość dziewcząt mam swoje humorki ;/
Interesuję się psychologią. Kilka razy w tygodniu uprawiam sport -kiedyś regularnie chodziłam na siłownię, dzisiaj jednak jest to trening domowy, bieganie, pływanie, snowboard zimą a latem rower i czasami tenis.

Kocham góry, morze i zwierzęta a przede wszystkim -od 4-rech lat moją Fretkę :) Brzydzę się pająków..
Basia
Świeżynka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Powrót do Spam