Podróż samolotem w ciąży

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy

Podróż samolotem w ciąży

Postprzez Kinga26 » 5 gru 2013, o 14:38

No właśnie jak w temacie -czy któraś z Was podróżowała samolotem w 18 tygodniu ciąży? A właściwe to w 20-stym, ponieważ za 2 tygodnie mąż leci służbowo do Austrii i mogę lecieć z nim tylko pytanie czy są jakieś przeciwwskazania? Przyznam szczerze, że bardzo bym chciała :diabel2:
Kinga26
Świeżynka

Motto/Info: Termin porodu 6 maj 2014 :):)

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Podróż samolotem w ciąży

Postprzez anita_koszalin » 5 gru 2013, o 18:21

Ja nie latałam w czasie ciąży ale to tylko dlatego, że akurat nie było potrzeby ale koleżanka jeszcze w 32 tyg leciała z Polski do Stanów i zniosła bez problemu podróż. O ile się orientuję to linie lotnicze mają jakieś zastrzeżenia po 34 tyg, bo jest ryzyko porodu ale po za tym jedyny powód dla którego bym się obawiała lecieć w zaawansowanej ciąży to fakt, że przez ileś godzin musisz siedzieć w jednej pozycji :/
anita_koszalin
Młodsza Forumowiczka

Re: Podróż samolotem w ciąży

Postprzez Rolinka » 7 gru 2013, o 14:54

Ja leciałam kilka razy w ciąży samolotem, raz w trzecim miesiącu i nikt nie miał nic przeciwko a ja zniosłam podróż bez problemu :)
Rolinka
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Moja księżniczka ma 12 latek :-)

Powrót do Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży