Ograniczenie komputera u 9-cio latki

Dziecko idzie do szkoły -przygotowanie dziecka do nowego środowiska.. Zajęcia pozaszkolne -co wybrać, czym się kierować? Na co zwracać szczególną uwagę? Jak rozmawiać z dzieckiem, aby nie wpadło w złe towarzystwo? Kiedy można mówić o problemie?

Ograniczenie komputera u 9-cio latki

Postprzez MamaKasi » 23 lis 2013, o 14:16

Chciałam się Was zapytać jakie wprowadzacie ograniczenia dla swoich dzieci głównie chodzi mi o komputer? Córa przesiedziałaby oczywiście cały dzień przed monitorem ale ja jej dozuję maks 2x po 2 godziny dziennie w weekendy a w dni szkolne maks 2 godziny i koniec! Czy nie przesadzam? :zlamama:
W zdrowym ciele zdrowy duch ... :)
MamaKasi
Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Ograniczenie komputera u 9-cio latki

Postprzez Domina » 24 lis 2013, o 13:49

To chyba całkiem dobre rozwiązanie mój też przesiedziałby cały Boży dzień przed grami i naszą klasą ale nie ma tak dobrze ;) Po za tym codziennie go gdzieś wożę albo treningi oyama albo sks albo basen w weekendy więc nawet nie ma kiedy siedzieć i ślepić się w ten ekran hihi
Domina
Młodsza Forumowiczka

Postprzez casandra » 17 gru 2013, o 16:02

Nie no ograniczenia muszą być bezwzględnie kochana :) Mam dwójkę dzieci i każde z nich miało w pewnym wieku lub ma teraz jeszcze ograniczenia co prawda nie na komputer bo młodsze (córa 4 latka) nie korzysta jeszcze z komputera -nie dopuszczam jej, ale na plajstajszyn jak najbardziej. 1-2 godzin dziennie w weekendy tak jak i Ty pozwalam trochę dłużej
casandra
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: 16 lat Michał
4 latka Klaudia

Postprzez asiolcza » 2 cze 2014, o 17:40

U mnie na szczęście Hania nie ma nadmiernej chęci na komputer. Przeważnie jest tak: szwenda się po mieszkaniu jak ja lub mąż siedzimy przed komputerem i jojczy ,że chce pograć. Jak ją się puści do komputera, to przeważnie po około godzinie, już ja słychać ze swojego pokoju jak się bawi :)
Obrazek
asiolcza
Forumowiczka

Powrót do Wychowanie i bezpieczeństwo starszego dziecka