Noworodek bardzo płacze podczas kąpieli

Zdrowie, higiena i dobre samopoczucie naszego maleństwa? Szczepienia, wizyty patronażowe, opieka lekarska.. Choroby u noworodków - jakie objawy są niepokojące, kiedy udać się do lekarza? O czym pamiętać i jakich błędów nie popełniać?

Noworodek bardzo płacze podczas kąpieli

Postprzez kandy » 11 gru 2013, o 17:16

Dzień dobry dziewczęta -co mogę zrobić, żeby 2 tygodniowemu noworodkowi spodobała się kąpiel? W internecie widzę tak wiele zdjęć jak mamy kąpią swoje maluszki i one są takie zadowolone i uśmiechnięte a moja mała jak tylko chcę ją obmyć w wanience to wpada w dziki ryk :zalamany: woda jest cieplutka, nie za gorąca nie za zimna, w łazience jest ciepło, staram się być bardzo delikatna.... Pomóżcie proszę
kandy
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Paula urodziła się 26.11.2013 :) Jest kochana :)

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Noworodek bardzo płacze podczas kąpieli

Postprzez LadyKatha » 13 gru 2013, o 18:05

Cześć :) spodoba mu się pewnie z czasem więc cierpliwość przede wszystkim a póki co kombinuj z troszkę cieplejszą lub troszkę chłodniejszą wodą, wyższą lub niższa odrobinę temperaturą w łazience. Buźki nie musisz dokładnie myć w wanience, możesz mu przemywać wacikiem, uszka tak samo. Mój Adrianek przestał płakać we wanience dopiero mając 3 miesiące :/ Dzisiaj woda go bardzo cieszy :) Śmieje się i rusza łapkami na wszystkie strony w kąpieli -ma 6 miesięcy
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Postprzez kandy » 9 sty 2014, o 17:14

Witaj :) Na razie troszkę się uspokoił, chyba po prostu musiał się przyzwyczaić do takiego środowiska :)
kandy
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Paula urodziła się 26.11.2013 :) Jest kochana :)

Postprzez marysia » 25 wrz 2014, o 09:56

Musisz wyczuć najlepiej łokciem ,bo to czuły punkt naszego ciała czy woda nie jest za zimna czy za gorąca.
marysia
Świeżynka

Postprzez nina17 » 3 cze 2015, o 21:49

A może trzeba użyć innej wanienki? Ja chyba kupię taki leżaczek do kąpieli http://happybabby.pl/produkt/angelcare- ... niebieski/ Wygląda ciekawie:)
nina17
Świeżynka

Powrót do Zdrowie i pielęgnacja noworodka