Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..

Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Postprzez góralka87 » 29 lis 2013, o 22:50

Drogie mamy! Co zrobić, aby zadbać o ładny wygląd swoich nóg nawet w okresie zimowym? Bo wg mnie o nogi należy dbać cały rok a nie tylko na lato kiedy to je odkrywamy?? Jakich używacie balsamów? Czym się golicie? Ja od zawsze goliłam się maszynką, bo depilator powodował u mnie wrastanie włosków i nie mogłam tego niestety zwalczyć a po każdej kąpieli stosuje oliwkę choć czytałam, że lepiej stosować balsamy, poniewaz oliwka słabo nawilża
góralka87
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Postprzez fajnamyszka » 1 gru 2013, o 15:01

Przede wszystkim nie myśl tylko o tym czym je golić i czym pielęgnować ale pomyśl o tym co zrobić, żeby same z siebie zawsze były ładne i zdrowe. Chodź w wygodnych butach, odpowiednio się odżywiaj bo odpowiednia dieta to zdrowie nie tylko dla Twoich nóg, dieta bogata między innymi w takie witaminy jak wit. A, C, wapń, magnez, błonnik, dużo ruchu najlepiej regularny sport, poprawia krążenie i modeluje ciało w tym nogi, jak bierzesz prysznic to woda ciepła na zmianę z zimną -też poprawia krążenie, kiedy odpoczywasz, trzymaj nogi wyżej od ciała
fajnamyszka
Świeżynka

Motto/Info: Żyje się tylko raz, szkoda byłoby to życie zmarnować na siedzenie w domu...

Postprzez Domina » 1 gru 2013, o 17:18

Dokładnie :) Nogi jak i reszta ciała, żeby były ładne muszą być zdrowe więc w pierwszej kolejności skup się na sporcie, diecie, witaminach a kosmetyka a dopiero później kosmetyka. Ja też golę się maszynką bo nie cierpię depilatora, kiedyś próbowałam depilatorem przyjaciółki ale nie podobało mi się
Domina
Młodsza Forumowiczka

Postprzez góralka87 » 5 gru 2013, o 23:03

Staram się odpowiednio odżywiać a ze sportem to u mnie różnie bywa :) bardziej miałam na myśli czym się golić i jakich preparatów używać, balsamów, oliwek itp
góralka87
Młodsza Forumowiczka

Postprzez ingrid88 » 2 lut 2015, o 15:58

Konieczne jest, aby zimą kremowac nogi i stopy, bo skóra jest wtedy bardzo wysuszona, pamietajmy też o pietach
ingrid88
Młodsza Forumowiczka

Postprzez kametr » 19 maja 2016, o 06:03

Ja jakiś czas temu wreszcie sprawiłam sobie coś o czym myślałam już od bardzo dawna.... Konkretnie depilator laserowy. Nie jest to taki tani wydatek ale w sklepie rtv Euro agd jest opcja kupna depilatora na raty 0%. Pisze tutaj konkretnie o depilatorze Philips Lumea:
http://www.euro.com.pl/depilatory.bhtml

Na tej stronie jest więcej informacji w temacie. Depilacja nie boli co mnie milie zaskoczyło bo miałam do czynienia ze standardowymi depilatorami i zawsze mnie bolało. Poza tym nogi są gładkie dłużej - przez ponad 2 miesiace. Podczas gdy przy normalnym depilatorze było to max kilka tygodni.

Podoba mi się również to,że z każdym kolejnym użyciem włoski są słabsze.
kametr
Forumowiczka

Powrót do Uroda czyli piękna mama