Jak powinnam się odżywiać podczas karmienia piersią?

Mleko mamy i mleko modyfikowane - wady i zalety? Jakie mleka są najlepsze -porównanie preparatów? Trudności z laktacją, najlepsze pozycje do karmienia. Karmienie na żądanie, czy o określonych porach? Dieta mamy karmiącej piersią.

Jak powinnam się odżywiać podczas karmienia piersią?

Postprzez Sesulanka » 25 lis 2013, o 21:38

Dokładnie jak w temacie -jestem matką 3-tygodniowego noworodka i karmię piersią rzecz jasna. W czasie ciąży odżywiałam się normalnie, nie przesadzałam z tłuszczami, starałam się nie jadać za wiele na noc, ogólnie 4-5 posiłków dziennie. Starałam się różnicować posiłki -było to mięso, nabiał, wędliny, bardzo dużo warzyw i owoców. Nic się nie zmieniło po porodzie... Mniej jadam cytrusów itp, ponieważ tak zaleciła mi Pani doktor. Moje pytanie brzmi jak wyglądają Wasze diety po porodzie kiedy karmicie piersią? Czego powinnam się wystrzegać a na co mogę sobie pozwolić? Koleżanka ma synka w wieku 2 lat i mówi że zdarzało jej się napić czerwonego winka -czy to normalne? Czy jednak alkohol odpuścić całkowicie? Ile powinnam spożywać tłuszczów, ile białka i ile węglowodanów? Z góry dziękuję
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Jak powinnam się odżywiać podczas karmienia piersią?

Postprzez kandy » 11 gru 2013, o 17:17

Witaj Sesulanka :) Podbijam temat
kandy
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Paula urodziła się 26.11.2013 :) Jest kochana :)

Powrót do Żywienie noworodka