Jak często wstajecie do dziecka w nocy?

Zdrowie, higiena i dobre samopoczucie naszego maleństwa? Szczepienia, wizyty patronażowe, opieka lekarska.. Choroby u noworodków - jakie objawy są niepokojące, kiedy udać się do lekarza? O czym pamiętać i jakich błędów nie popełniać?

Jak często wstajecie do dziecka w nocy?

Postprzez Sesulanka » 25 lis 2013, o 21:18

Cześć -jak często wstajecie do dziecka w nocy? Ja do Oliwiera wstaję chyba z 8 razy na noc z mężem na zmianę lulamy go a on płacze w niebogłosy.. :( Wiem, że ma kolki i jeszcze pewnie długo będzie je miał ale po zaledwie 3 tygodniach jestem już padnięta :( Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to, aby szybciej zasypiał i choć odrobinę dłużej spał? Próbujemy z włączonym odkurzaczem i czasami pomaga ale ile można włączać odkurzacz w środku nocy??
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Jak często wstajecie do dziecka w nocy?

Postprzez mamamikusia » 6 gru 2013, o 02:17

Kiedy Mikuś był malutki to przez prawie cały pierwszy rok nie pamiętam, żebym choć raz się porządnie wyspała :| a pierwsze miesiące to była straszna katastrofa -to nawet nie było budzenie się co chwilę tylko prawie czuwanie na zmianę z mężem -musisz wytrzymać, w końcu zacznie przesypiać coraz więcej a Ty razem z nim a odkurzacz dobra sprawa ale pobierz sobie z internetu dźwięki na komputer kilka godzin deszczu, kilka godzin odkurzacza, kilka godzin suszarki do włosów :D to ma niezłe efekty
mamamikusia
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Synek wiek 4 latka -Mikuś

Re: Jak często wstajecie do dziecka w nocy?

Postprzez nastkakowal » 20 lip 2015, o 14:12

Sporo czasu mineło od ostatniego postu... My do swojej córki wstajemy raz, maksymalnie 2 razy w nocy. Ona zawsze ładnie przesypiała noce. Współczuję wstającym co godzinę...
nastkakowal
Młodsza Forumowiczka

Powrót do Zdrowie i pielęgnacja noworodka