Gdzie szukacie facetów mając dziecko?

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?

Gdzie szukacie facetów mając dziecko?

Postprzez LadyKatha » 13 gru 2013, o 17:10

Witajcie kochane mamy :)
Powiedzcie, gdzie najlepiej poszukiwać swojej drugiej połówki mając dziecko?? Dyskoteka chyba raczej odpada? Jestem sama i mieszkam z rodzicami a mały ma 6 miesięcy -ja w tym momencie nie pracuję, planuję zacząć za kilka miesięcy, bo teraz mały jest najważniejszy. Jednak chciałabym zacząć już się gdzieś rozglądać za facetem bo szczerze mówiąc bardzo mi tego brakuje... Gdzie Wy poszukujecie swoich drugich połówek albo gdzie poznałyście swoich ukochanych ??
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Gdzie szukacie facetów mając dziecko?

Postprzez talakala » 13 gru 2013, o 19:39

Jeśli chodzi o mnie to zawsze będę za portalami społecznościowymi typu sympatia, znajomi albo inne podobne, bo tam jest od groma facetów i choć większość ma w głowie wodę i jedyne o czym myślą to seks, to jednak można czasami trafić na kogoś sensownego tylko trzeba poszperać a jest w czym przebierać :) Pospotykaj się z kilkunastoma i coś wybierzesz na pewno a jeśli chodzi o dziecko to lepiej wspominaj o tym jeszcze przed spotkaniem ale nie na pierwszy rzut! Niech Cię najpierw pozna i porozmawia trochę przez np gg a potem mu powiedz, ale na pewno przed pierwszym spotkaniem, to mój patent :) I nie zajawiaj się na pierwszym, który wyda Ci się fajny, traktuj to całkiem na luzie i z dystansem, luźna kawka, herbatka w restauracji i do widzenia, potem sie zastanowisz czy jest wart kolejnego spotkania :hyhy:
talakala
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: synek Krzysiu 3 latka :), jestem w ciąży 2 miesiąc

Postprzez daria_kowalik » 14 gru 2013, o 23:49

Tylko portale -dyskoteka to katastrofa ;) talakala dobry przepis :D
daria_kowalik
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Życie jest tylko chwilą.....

Postprzez casandra » 17 gru 2013, o 15:44

A po co szukać na siłę ?? Jak się będzie miał znaleźć to się znajdzie sam :)
casandra
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: 16 lat Michał
4 latka Klaudia

Postprzez daria_kowalik » 20 gru 2013, o 00:00

casandro tak to można mówić całe życie aż na łożu śmierci zaczniemy się zastanawiać -dlaczego nie przeszperałam internetu hihi ;) facetów na prawdę jest od groma
daria_kowalik
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Życie jest tylko chwilą.....

Powrót do Mama samotna