Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

Czym się kierować wybierając miejsce narodzin naszego maluszka? Co zapewni komfort mi oraz mojemu dziecku? Jak wybrać odpowiedniego lekarza?

Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

Postprzez Kinga26 » 5 gru 2013, o 14:49

Na co powinnam zwrócić uwagę wybierając szpital w którym urodzę? Ile kosztuję udogodnienia? Ile kosztuje cesarka i znieczulenie? Jakie są Wasze doświadczenia?
Kinga26
Świeżynka

Motto/Info: Termin porodu 6 maj 2014 :):)

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

Postprzez Sesulanka » 5 gru 2013, o 21:51

Ja zwracałam głównie uwagę na to, żeby szpital był w miarę nowy bo wtedy jest czysty i zadbany. Po za tym patrzyłam na to czy nacinają krocze czy nie. Masz fajną stronkę www.gdzierodzic.info tam wpisujesz sobie miejscowość i pokazuje Ci się tabelka ze szpitalami, które polecają kobiety po porodzie lub odradzają. Co do cesarki... zamierzasz płacić? Jak będziesz miała wskazania do cc to nikt nie ma prawa wyłudzać od Ciebie pieniędzy a jak nie masz wskazań to po co rodzić przez cc?? Poradzisz sobie
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Postprzez mrtaszyn » 7 lut 2014, o 12:50

Ja na pewno najpierw wybrałabym dobrego ginekologa w swojej okolicy i dopiero w tedy wybrałabym miejsce "gdzie rodzic" Uważam że dobry lekarz prowadzący to podstawa.
mrtaszyn
Świeżynka

Postprzez asiolcza » 2 cze 2014, o 18:02

Ja chodziłam prywatnie do ginekolożki , a miałam cesarkę w normalnym ,państwowym szpitalu. Z tym, że lekarka która prowadziła moją ciąże pracowała w tym szpitalu jako zastępca ordynatora na położnictwie. I to ona robiła cesarke :)
Obrazek
asiolcza
Forumowiczka

Postprzez Zuzanka93 » 6 maja 2016, o 08:28

Wiele mam ma ten problem, jaki szpital wybrać, w jakim szpitalu rodzić. Myślę, że najlepszym sposobem podczas wyboru szpitala są subiektywne opinie innych mam. Sprawdź ten ranking szpitali i położnych.
Zapraszam na stronę Rodzice24h.pl!
Zuzanka93
Forumowiczka

Powrót do Szpitale, lekarze, położne