Cześć wszystkim :)

Poznajmy się -na początek napisz nam coś o sobie i swojej rodzinie..

Cześć wszystkim :)

Postprzez Szerkana » 14 lis 2013, o 19:31

Witam wszystkie mamy i nie tylko mamy ;) Bardzo fajne i pomysłowe forum -wielkie brawo dla Administratorki :brawo: Widzę, że po za Moderatorką, którą serdecznie pozdrawiam jestem pierwsza.. Mam nadzieję, że Forum szybko się rozkręci :) Bardzo fajne emotki i grafika, ciekawy pomysł na działy. Ja jeszcze nie jestem mamą ale staramy się z mężem od dwóch miesięcy o dzidziusia. Zachęcam wszystkich do dołączenia do tej nowo-powstającej społeczności
Szerkana
Forumowiczka

Motto/Info: Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie...

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Cześć wszystkim :)

Postprzez Basia » 15 lis 2013, o 01:34

Witaj i dziękujemy za miłe słowa :)
Basia
Świeżynka

Postprzez Gonia21 » 26 lis 2013, o 16:04

Cześć -fajny nick :) Szerkana
[...] Wyznacznikiem naszych przyszłych czynów są nasze przeszłe czyny....
Gonia21
Młodsza Forumowiczka

Postprzez Zuzanka93 » 5 maja 2016, o 15:48

Hej! :) Fajnie, że tu jesteś. Zapraszam Cię również na nowe Forum Rodzice24h.pl poświęcone wychowaniu dzieci, ich pielęgnacji, a także pomocy rodzicom stawiającym pierwsze kroki w wychowaniu noworodka :) Panuje tutaj naprawdę rodzinna atmosfera. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego działu dla siebie, administracja szybko jest założy także nie ma problemu. Możesz się również zarejestrować przez Facebook - nie zajmuje to więcej niż 5 sekund! Dużo treści dostępnych jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników z minimum 10 postami, ale naprawdę warto ponieważ ukryte dyskusje są bardzo rzeczowe i pomocne - np. jak przygotować dokumenty o przyznanie becikowego, i jakie dokumenty trzeba złożyć w projekcie 500+. Już niedługo ma się pojawić poradnik jak załatwić mieszkania dla młodych - MDM! Jeśli już urodziłaś, może opiszesz swój szpital w naszym rankingu szpitali i położnych?
Zapraszam na stronę Rodzice24h.pl!
Zuzanka93
Forumowiczka

Powrót do Przywitajmy się