Co kupujecie swoim 3 letnim dzieciom pod choinkę?

Łączenie przyjemnego z pożytecznym -czyli mądre zabawy dla przedszkolaków.. Dziecko w grupie rówieśników. Zabawy na świeżym powietrzu..

Co kupujecie swoim 3 letnim dzieciom pod choinkę?

Postprzez talakala » 13 gru 2013, o 19:33

Szanowne mamy :) Jakie macie pomysły na prezent pod choinkę dla 3 latka? Ja kupuję duży samochód wóz strażacki z drabiną wysuwaną, raczej nie powinien sobie zrobić krzywdy a do tego trochę słodyczy i jajka kinder bo je uwielbia, a jakie są Wasze pomysły na prezenty??
talakala
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: synek Krzysiu 3 latka :), jestem w ciąży 2 miesiąc

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Co kupujecie swoim 3 letnim dzieciom pod choinkę?

Postprzez casandra » 17 gru 2013, o 15:12

Witaj! Ja mam 4 letnią córkę i choć strasznie nie usłuchana w ostatnim czasie to postanowiłam pod choinkę kupić jej wielki domek dla lalek z kilkoma lalami w zestawie, może to ją uspokoi na jakiś czas a jak będzie znowu niegrzeczna to będzie szlaban na zabawę domkiem :D Słodycze oczywiście standard. A co do wozu to chyba świetny pomysł :)
casandra
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: 16 lat Michał
4 latka Klaudia

Postprzez Aleksandra1982 » 16 wrz 2014, o 13:55

3 latek wprawdzie nie czyta jeszcze książek,ale ja ostatnio odkryłam przefajny pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. To się nazywa książka personalizowana, to bajka w treści której przemycone jest imię Twojego dziecka-czytelnika,imię jego najlepszego przyjaciela,a akcja bajki rozgrywa się w rodzinnym mieście.Można też umieścić dedykację w książce wraz ze zdjęciem. Kupiłam ją przez internet http://www.modryslon.com.pl/ Moja Marysia była zachwycona,wprost nie mogła uwierzyć,że taka bajka istnieje! :) Czytała jej ją babcia,a potem pani w przedszkolu i wszyscy byli zachwyceni. Polecam!
Aleksandra1982
Młodsza Forumowiczka

Postprzez dynamical » 7 mar 2016, o 14:44

Może będę dziwna, ale moim dzieciom kupuję pod choinkę ubrania. Co roku chrzestni, dziadkowie i inne ciotki z wujkami dają im tyle zabawek, że i tak nie mają jak się tym bawić wszystkim i większość po tygodniu jest odstawiana. Myślę, że jak kupię jakieś stylowe, fajne ubrania to będą się cieszyć :) Tym bardziej, że ostatnio odkryłam katalog Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/9-kata ... -lato-2016 no przecież te ubranka są dużo lepsze od zabawek, prawda? :)
dynamical
Forumowiczka

Postprzez Wysimirska » 13 cze 2016, o 16:15

A co sądzicie o zestawie bum bum rurek takich http://www.bumbumrurki.pl/produkty/zestawy/ na prezent na urodziny dla 5 latki? Teraz chyba bum bum rurki są na czasie, co?
Wysimirska
Forumowiczka

Powrót do Zabawy przedszkolaka