Bóle głowy w 3 miesiącu ciąży

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy

Bóle głowy w 3 miesiącu ciąży

Postprzez karowawa » 7 gru 2013, o 23:36

Witajcie kochane! Jestem w trzecim miesiącu ciąży i od 2 tygodni miewam straszne bóle głowy -czy też tak miałyście? Jeżeli tak to jak sobie z tym poradziłyście? :(
karowawa
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Termin na 28 czerwca 2014 :):):***<3

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Bóle głowy w 3 miesiącu ciąży

Postprzez Johana » 8 gru 2013, o 00:19

Heja -ja przez całą ciążę miałam bóle głowy, pomagał mi spokój........ siadałam sobie na fotelu w całkowitej ciszy i pomagało, czasami kąpiel w gorącej wodzie z dużą ilością piany :) wietrzenie mieszkania, świeże powietrze, jakieś słodkości
Johana
Młodsza Forumowiczka

Postprzez karowawa » 16 gru 2013, o 21:00

Niestety nie zawsze pomaga :/ czasami jest na prawdę nieprzyjemnie, wyciszenie trochę pomaga i herbatka gorąca ale na chwile, najbardziej mi się poprawia jak się po prostu położę do łóżka i przeleżę.... :(
karowawa
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Termin na 28 czerwca 2014 :):):***<3

gorąca kąpiel na ból głowy

Postprzez Rolinka » 17 gru 2013, o 01:52

Oj odkąd pamiętam wszystkie koleżanki miały bóle głowy w ciąży a mnie jakoś się upiekło :happy:
dziś jednak zdarzają mi się bóle chyba jak każdemu, łykam wtedy jakąś tabletkę przeciwbólową ale kiedyś nie miałam niczego w domu a myślałam, że umrę z bólu. Nalałam gorącą wodę do wanny i położyłam się na pół godzinki. Przeszło
Rolinka
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Moja księżniczka ma 12 latek :-)

Postprzez wiejska_:) » 25 gru 2013, o 20:57

Johana napisał(a):Heja -ja przez całą ciążę miałam bóle głowy, pomagał mi spokój........ siadałam sobie na fotelu w całkowitej ciszy i pomagało, czasami kąpiel w gorącej wodzie z dużą ilością piany :) wietrzenie mieszkania, świeże powietrze, jakieś słodkości

Regularne bóle głowy towarzyszyły mi do drugiego miesiąca w trzecim z tego co pamiętam było już lepiej -pomagało mi ogólnie to co Tobie Johano -cisza i spokój. Potrafiłam przez godzinę siedzieć w fotelu i patrzeć się w wyłączony telewizor w ciszy, czasami z zamkniętymi oczami aż wreszcie trochę odpuściło. Czasami mama robiła mi okłady jak była akurat w domu, to też pomagało
wiejska_:)
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Nie ma to jak na wsi ;)
Córeczka Julka 18 miesięcy, małe, kochane i rozdarte cudo ;P

Postprzez ingrid88 » 18 lut 2015, o 13:18

Ja też miałam mocne bóle głowy w pierwszym trymestrze, kod razu szłam spać bo nie chciałam brać żadnych tabletek
ingrid88
Młodsza Forumowiczka

Powrót do Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży