6 miesięczne niemowlę nie chce spać w dzień

Jak odpowiednio dbać o naszego maluszka? Czyli kąpiel, kosmetyki, proszki do prania - co wybrać? Ząbkowanie - jak je przetrwać? Szczepienia - jakie i kiedy? Chory niemowlak - niepokojące objawy, wizyta u lekarza, leki bez recepty.

6 miesięczne niemowlę nie chce spać w dzień

Postprzez LadyKatha » 13 gru 2013, o 16:52

Czy mogłam popełnić jakiś błąd? Mój mały ma 6 miesięcy i przeważnie zasypiał sam, nie było z tym większych problemów, jadł, beknął i w miarę szybko zasypiał. Spał w nocy i w dzień. Od dwóch tygodni problem..... W dzień nie chce spać, jest pobudzony, rozdrażniony i choćbym nie wiem co robiła -nie chce spać. Nawet mu się nie przysypia chyba że trochę po jedzeniu ale zaraz się budzi i płacze. Co robię nie tak?? Proszę Was o wskazówkę
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: 6 miesięczne niemowlę nie chce spać w dzień

Postprzez daria_kowalik » 14 gru 2013, o 23:55

Cześć -nie przejmuj się to minie, za dwa trzy tygodnie, miesiąc -minie. Może mu rosną ząbki, skoki rozwojowe dają też po tyłku. To jest normalne u maluchów w tym wieku, niech zasypia z Tobą w łóżku, spraw, żeby czuł się bezpiecznie
daria_kowalik
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Życie jest tylko chwilą.....

Re: 6 miesięczne niemowlę nie chce spać w dzień

Postprzez LadyKatha » 17 gru 2013, o 02:16

Dzięki dario niestety to też nie zawsze pomaga :zalamany: próbuję go usypiać w moim łóżku, kładę go, tulę, kołyszę a on w ogóle nawet nie przymyka oczek tylko obserwuje wszystko dokoła, ma taką zabawkę grające słoneczko kolorowe na które wcześniej po prostu sobie patrzył, machał rączkami i w końcu zasypiał -teraz to również nie pomaga yhhhmmm nie wiem już co robić, musi być na prawdę bardzo zmęczony, żeby choć na chwilę zasnął
LadyKatha
Młodsza Forumowiczka

Powrót do Zdrowie i pielęgnacja niemowlęcia